Головна / Діяльність / Новини

Діяльність

Новини

news

Розпочато сезон навчань для осіб, які виявили бажання взяти на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

 

1

  В Україні спостерігається стрімке збільшення кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Посадовець Мінсоцполітики ознайомився із роботою закладів соцобслуговування

  

центр2

Цими днями в області з робочим візитом перебував представник Міністерства соціальної політики України Сергій Бичков. 

Соціальна підтримка сімей учасників антитерористичної операції

 

20160302_145740

  В Ужгороді 2 березня 2016 року Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді спільно із Центром допомоги учасникам антитерористичної операції проведено семінар-нараду для працівників районних та міських центрів соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді з питань соціальної підтримки та соціального захисту учасників антитерористичної операції  та членів їх родин, родин загиблих та поранених.

Тарас Сніцаренко: сподіваємося, що наші захисники проходитимуть реабілітацію у санаторіях рідного краю

 

w

  В Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільгу за участь в антитерористичній операції зареєстровано 2542 закарпатців, з них 46 – інваліди війни.

Родини з дітьми - під постійною увагою влади

  

w

1 березня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Петіка відбулось засідання координаційної  ради  у справах дітей.

Координуємо взаємодію…

DSC02185

   Особи та сім'ї з дітьми, що опинилися в статусі внутрішньо-переміщених, внаслідок проблем матеріально-побутового та соціально-психологічного характеру, форс мажорних обставин, перебувають в складній життєвій ситуації.

В Закарпатській ОДА відбулося засідання Центру допомоги учасникам АТО

20160129_100805

   В облдерж- адміністрації 29 січня відбулося засідання Центру допомоги учасникам анти- терористичної операції. На заході під головуванням заступника голови Закарпатської ОДА Олександра  Петіка підбили підсумки роботи Центру, а також обласних служб, відомств та волонтерів щодо роботи із соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей у минулому році.