Головна / Діяльність / Новини / Архів 2013 року

Діяльність

Архів 2013 року

На базі Закарпатської УВП № 9 відділу ДПтС України в Закарпатській області проведено обласний захід з відзначення Міжнародного дня захисту дітей

  

SAM_2834

“Не залишити поза увагою жодну дитину!” – під таким гаслом пройшов Міжнародний день захисту дітей на Закарпатті. У кожному куточку краю відбулися заходи, присвячені маленьким закарпатцям.

Проведено семінар-навчання з питань попередження насильства в сім’ї

CAM00055

    20 травня  2013 року в Ужгороді проведено семінар-навчання для фахівців із соціальної роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Закарпатської області з питань попередження насильства в сім’ї та запобігання жорстокому поводженню з дітьми.

В Ужгороді завершився семінар-навчання з питань протидії торгівлі людьми

DSCN3972

   21 травня 2013 року  Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Міжнародним економіко-гуманітарним університетом ім. академіка Степана Дем’янчука в Ужгороді проведено семінар-навчання для фахівців із соціальної роботи центрів СССДМ з питань  протидії торгівлі людьми.

Робочий візит представника Міністерства соціальної політики України до Закарпатської області

DSC05272

   Протягом 27-29 травня 2013 року з робочим візитом в області  перебувала начальник відділу профілактики сімейного неблагополуччя департаменту сім’ї та дітей Міністерства соціальної політики України Козуб Лідія Іванівна.

В рамках проекту „Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми” до Закарпаття з моніторинговим візитом приїхали представники Міністерства соціальної політики України, проектів ОБСЕ в Україні, Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні

   30 травня 2013 року в  рамках проекту „Поширення національного механізму  взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми” до Закарпаття з моніторинговим візитом приїхали представники Міністерства соціальної політики України, проектів ОБСЕ в Україні, Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.

У Мукачеві відбувся обласний спортивно-розважальний фестиваль “Я вірю в себе” для дітей з обмеженими фізичними та ментальними можливостями

IMG_2901

    1 червня 2013 року у м.Мукачево з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей відбувся обласний спортивно-розважальний фестиваль “Я вірю в себе” для дітей та молоді з обмеженими фізичними та ментальними можливостями.

Відбувся семінар-тренінг для працівників системи центрів СССДМ та закладів соціального обслуговування області по темі: “Репродуктивне здоров’я населення та планування сім’ї”

20130612_104042

12 червня   2013 року відбувся семінар-тренінг для працівників системи центрів СССДМ та закладів соціального обслуговування області “Репродуктивне здоров’я населення та планування сім’ї”, який організовано Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Закарпатським обласним центром здоров’я.

В Ужгороді проаналізували стан організації роботи щодо введення посад фахівців із соціальної роботи

DSC_5317

   14 червня 2013 року в Ужгороді відбулась нарада за участю директорів та бухгалтерів районних та міських  центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з питань використання у 2013 році  додаткової дотації  з обласного бюджету для покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення та діяльності фахівців із соціальної роботи.

Працівники системи центрів соціальних служб обговорили питання реінтеграції дітей у сім’ї

DSC_5326

   14 червня 2013 року відбулася семінар-нарада з директорами  центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з питань розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та реінтеграції дітей в сім’ї.

Відбувся семінар-тренінг "Репродуктивне здоров’я населення та планування сім’ї"

ЦМД1

   12 липня, в Обласному центрі матері і дитини в м. Перечин відбувся семінар-тренінг «Репродуктивне здоров’я населення та планування сім’ї», який організовано Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Закарпатським обласним центром здоров’я. Участь у заході взяли також і фахівці із соціальної роботи Перечинського РЦСССДМ.