Головна / Діяльність / Новини / Архів 2013 року

Діяльність

Архів 2013 року

5 років в області діє центр матері та дитини

ЦМД3

  У вівторок, 9 липня, заступник керівника краю Михайло Попович відвідав Обласний центр матері та дитини, що розташований у Перечині. Також з візитом до мешканців центру навідалися директор Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Романюк, заступник голови Перечинської РДА Ольга Кравчук та міський голова Перечина Мирослава Гуранич.

Центр матері і дитини буде відкрито на Берегівщині

 

1

  Про це розповіла директор Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Романюк:
   - З 2008 року у Перечині працює Обласний соціальний центр матері та дитини, який є закладом тимчасового проживання для вагітних жінок на 7-9 місяці вагітності та матерів з дітьми віком до 18 місяців, які опинилися в складних життєвих обставинах за умови відсутності у них житла та у разі, коли воно є непридатним для проживання.

У Ратівцях функціонують три будинки сімейного типу

2

   Дитячі будинки сімейного типу –альтернатива інтернатам. В Ужгородському районі функціонують 7 таких закладів. У Ратівцях три родини мешкають зовсім поруч і це єдине місце в області,де на одній території проживає одразу кілька сімей.

Будинки сімейного типу не залишаються поза увагою

1

   У четвер,  25 липня,  спеціалісти Ужгородського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді року провели у Дитячих будинках сімейного типу села Ратівці (в сім’ях    Вербовських,Лелекачі,  Югас) та   села Невицьке (сім’я Попович) профілактичну роботу  щодо  визначення психоемоційного стану в сім’ях та індивідуальну роботу з дітьми.

"Сімейний затишок – кожній дитині" – тема розмови обласної влади з громадськими та благодійними організаціями

DSC_5435

   У четвер, 11 липня, в Ужгороді відбулося засідання на тему: “Сімейний затишок – кожній дитині”. У заході взяли участь заступник керівника краю Михайло Попович, директор Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Наталія Романюк, представники громадських організацій та благодійних фондів, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу та прийомні батьки, а також діти, які виховуються у таких сім’ях.

Працівники районного Центру соціальних служб лікують дітей… мистецтвом

У1

Арт-терапія ще не дуже розповсюджена,тому і високою є до неї зацікавленість. В Ужгородському  районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді заняття арт-терапії уже проводяться. На них не лише розвивається творчий потенціал, але й відвідувачі відкривають себе як особистість.

О.Ледида відвідав центр соціально-психологічної реабілітації у Мукачеві

11

   У вівторок, 15 жовтня, голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида відвідав Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями у м. Мукачево.

Іван Качур: Профільні служби повинні повністю охоплювати соцпослугами найуразливіші категорії громадян

131017_ga101_03_v

   У четвер, 17 жовтня заступник голови обласної державної адміністрації Іван Качур завітав до Обласного соціалньного центру матері та дитини та Обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у Перечині.

Проведено семінар-навчання з питань здійснення соціальної роботи з дітьми та молоддю з функціональними обмеженнями

DSC05976

   На виконання соціальних ініціатив Президента щодо забезпечення доступу широкого загалу населення здійснено модернізацію центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Проведення даних реформ посприяло тому, що у 2013 році відновлено роботу Мукачівського районного та створено Мукачівський міський центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Фахівці з соціальної роботи Тячівщини удосконалюють професійні вміння

1

Соціальна робота з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, є одним із пріоритетних напрямів діяльності керівництва Тячівщини. Важлива складова соціальних ініціатив Президента України В. Януковича також спрямована на підтримку найуразливіших верств населення, особливо сімей з дітьми, які потребують підтримки держави, спрямована.