Головна / Діяльність / Новини / Архів 2013 року

Діяльність

Архів 2013 року

Обласний семінар фахівців із соціальної роботи пройшов у Хусті

DSC06986

   З 16 по 18 жовтня в Хустському районі проведено обласний семінар фахівців із соціальної роботи в рамках обговорення соціальних ініціатив Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки.

Людину ніхто і ніщо не може обмежити, крім неї самої

DSC_0232

   Людину ніхто і ніщо не може обмежити, крім неї самої. Саме це гасло намагались довести в національному параолімпійському центрі «Україна» у м. Євпаторія на навчально-практичному семінарі на тему: «Супровід та допомога особам зі спинно-мозковою патологією». Захід організовували Національна асамблея інвалідів України та Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Група активної реабілітації».

Іван Качур привітав зі святом Миколая дітей Перечинщини

0

  У четвер, 19 грудня, заступник голови облдержадміністрації Іван Качур здійснив робочий візит на Березнянщину та Перечинщину. Перед усім, посадовець провів виїзний прийом мешканців Великоберезнянського району.

Гончарну майстерню для розвитку молоді з обмеженими можливостями відкрили у Мукачеві

2

   У четвер, 26 грудня, заступник голови облдержадміністрації Іван Качур відвідав обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними  обмеженнями. На заході також були присутні директор Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталя Романюк, керівник закладу Марина Дашик, діточки центру та викладачі.

Соціальні центри допомагають закарпатцям, які опинилися у складних життєвих ситуаціях

ddd

   У середу, 23 січня, директор Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Романюк під час брифінгу розповіла журналістам про удосконалення роботи соціальних служб краю та пріоритети роботи у 2013 році

Про розвиток та модернізацію системи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Закарпатської області говорили сьогодні в обласній державній адміністрації

1

   У середу, 13 лютого,  заступник голови обласної державної адміністрації М.М.Попович взяв участь у нараді директорів системи центрів СССДМ області  з розгляду питань “Про здійснення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю, які опинилися у складних життєвих обставинах,  та про введення посад фахівців із соціальної роботи до структури і штатів центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді”.

Відбулося засідання консультативно-методичної ради при Закарпатському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

3

  13 лютого 2013 року у м.Ужгород відбулося чергове засідання консультативно-методичної ради при Закарпатському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

До Міжнародного дня соціальної справедливості

5

   20 лютого 2013 року працівники Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучилися до проведення Дня інформації для ромського населення, що відбувся в рамках проведення Міжнародного дня соціальної справедливості, який був організований Закарпатським обласним центром зайнятості за сприяння Закарпатської обласної державної адміністрації.

Проведено семінар-навчання з питань запобігання і протидії корупції

  

b

22 лютого 2013 року Закарпатський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з Державним навчальним закладом “Закарпатський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій”  провели семінар-навчання з питань запобігання і протидії корупції  для директорів системи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і закладів соціального обслуговування області.

Розпочалися навчання кандидатів на посади фахівців із соціальної роботи за професійною програмою підготовки

DSC_4666

11 березня 2013 року в Ужгороді розпочалися навчання для кандидатів на посади фахівців із соціальної роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за програмою професійної підготовки “Особливості підготовки соціального працівника в центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах”.