Головна / Діяльність / Новини / Архів 2013 року

Діяльність

Архів 2013 року

В Ужгороді завершилися навчання для кандидатів у прийомні батьки, опікуни та піклувальники

  

DSC_4569

Одним із напрямків вирішення проблеми соціального сирітства сьогодні на Закарпатті є створення інститутів сімейного влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у тому числі влаштування таких дітей під опіку/піклування, у дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї.  

Вітання із Міжнародним жіночим днем

  

DSC08472

06 березня 2013 року заступник директора Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді М.Трофименко в ході інспекційної поїздки до м.Перечин привітав жіночий колектив Обласного центру матері та дитини та жінок з дітьми, котрі наразі проживають у закладі, із наступаючим Міжнародним жіночим днем 8-го Березня.

Претенденти на посади фахівців із соціальної роботи пройшли навчання за професійною програмою підготовки та отримали свідоцтва державного зразка

DSC_4690

  22 березня 2013 року в Ужгороді завершилися двотижневі навчання для кандидатів на посади фахівців із соціальної роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за програмою професійної підготовки “Особливості підготовки соціального працівника в центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах”.

"Круглий стіл" з батьками, які виховують дітей та молодь з функціональними обмеженнями

  

DSC_4838

Засідання круглого столу відбулося 3 квітня у Закарпатському обласному центрі  соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді. Участь у заході взяли заступник керівника краю Михайло Попович, начальник обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Романюк, працівники центру соціально-психологічної реабілітації та батьки вихованців центру.

Проведено семінар-навчання з питань покращення соціальної та виховної роботи з сім’ями, в яких проживають неповнолітні особи та молодими особами, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі

 

SAM_1346

На базі Закарпатської УВП № 9 проведено семінар-навчання з питань покращення соціальної та виховної роботи з сім’ями, в яких проживають неповнолітні особи та молодими особами, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання або повернулися з місць позбавлення волі

“Повір у себе, - і у тебе повірять інші” - фестиваль для серця і душі

DSC_5187

Не всіх людей доля наділила здоров’ям у рівній мірі. Живуть серед нас прекрасні люди, чуйні і добрі, здібні і талановиті, але з обмеженими фізичними можливостями.  Серед них є музиканти, співаки, художники, спортсмени . Вони різні: кожен має свої уподобання, кожен має свої погляди на життя, але кожен з них своєю щоденною невтомною та величезною працею над собою показує нам великі можливості людини!

В Ужгороді завершилися навчання для кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі, опікуни та піклувальники

101_3338

Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді      13-14 травня та 16-17 травня 2013 року було організовано та проведено навчання для кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі, опікуни та піклувальники. Участь у навчанні взяли кандидати із Перечинського, Воловецького, Тячівського, Міжгірського районів та міста Берегова. На тренінгах разом з кандидатами у прийомні батьки та батьки-вихователі, опікуни та піклувальники були присутні соціальні працівники, які здійснюють соціальне супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, сімей опікунів та піклувальників.