Головна / Діяльність / Новини / Архів 2013 року / На базі Закарпатської УВП № 9 відділу ДПтС України в Закарпатській області прове...

Діяльність

На базі Закарпатської УВП № 9 відділу ДПтС України в Закарпатській області проведено обласний захід з відзначення Міжнародного дня захисту дітей

“Не залишити поза увагою жодну дитину!” – під таким гаслом пройшов Міжнародний день захисту дітей на Закарпатті. У кожному куточку краю відбулися заходи, присвячені маленьким закарпатцям. 

   Не стали винятком і неповнолітні, які утримуються у УВП № 9 та неповнолітні особи, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції відділу Державної пенітенціарної служби України в Закарпатській області.

SAM_2834

   Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом Державної пенітенціарної служби України в Закарпатській області 31 травня 2013 року на базі Закарпатської УВП № 9 відділу ДПтС України в Закарпатській області проведено обласний захід з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей. Даний захід розпочався урочистим відкриттям обласного турніру з волейболу серед неповнолітніх, які утримуються у УВП № 9 та неповнолітніх осіб, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції відділу ДПтС України в Закарпатській області. Вітаючи учасників свята, заступник директора Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Трофименко М.О. побажав дітям гарних перемог не тільки у змаганнях, а й у житті, та запевнив, що кожна людина у своєму житті завжди має шанс змінити своє життя на краще.         

   В рамках проведення обласного турніру з волейболу пройшли запеклі та  принципові протистояння між командами УВП № 9 та МРВ кримінально-виконавчої інспекції відділу Державної пенітенціарної служби України в Закарпатській області. За результатами суддівського рішення переможцям та призерам були вручені перехідні кубки, дипломи та учасникам почесні грамоти. І місце виборола команда   м. Мукачева, ІІ місце команда Виноградівського району та ІІІ місце зайняла команда Мукачівського району. 

SAM_2819
SAM_2824
SAM_2833

   Подарунком для дітей стала розважально-концертна програма за участі молодих співаків та акробатів з м. Ужгорода. Під час свята проведено конкурс на кращий малюнок серед неповнолітніх, які утримуються у УВП № 9 та неповнолітніх осіб, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції відділу Державної пенітенціарної служби України в Закарпатській області. Для неповнолітніх, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції, була проведена екскурсія УВП № 9.

SAM_2772
SAM_2789

   Організатори дійства прийшли до висновку, що залучення дітей до заняття спортом, громадського і культурного життя краю, набуває особливого значення у роботі з неповнолітніми, які перебувають у конфлікті з законом, потребують умов для активізації власних здібностей, розвитку особистих рис і потреб, самовдосконалення.    

 

Головний спеціаліст відділу методичного

забезпечення соціальної роботи

Закарпатського ОЦСССДМ 

Сокач Ярослав Іванович