Головна / Діяльність / Новини / Архів 2013 року / Проведено семінар-навчання з питань попередження насильства в сім’ї

Діяльність

Проведено семінар-навчання з питань попередження насильства в сім’ї

Проведено семінар-навчання з питань попередження насильства в сім’ї

    20 травня  2013 року в Ужгороді проведено семінар-навчання для фахівців із соціальної роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Закарпатської області з питань попередження насильства в сім’ї та запобігання жорстокому поводженню з дітьми.

   Відповідний захід організований Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Міжнародним економіко-гуманітарним університетом ім. академіка Степана Дем’янчука.

DSCN3982

    В даному заході взяли участь фахівці із соціальної роботи з Берегівського, Великоберезнянського, Воловецького, Виноградівського, Перечинського, Свалявського Іршавського, Тячівського, Мукачівського, Ужгородського, Хустського, Міжгірського районних та Мукачівського міського центрів СССДМ.

CAM00055

   На семінарі-навчанні були розглянуті та опрацьовані питання щодо:

   виконання вимог Закону України “Про попередження насильства в сім’ї”;

   підвищення ефективності здійснення соціальної роботи з сім’ями, де зафіксовано випадки насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми або реальної загрози його вчинення;

   здійснення заходів щодо покращення роз’яснюючої роботи серед населення з відповідних питань;

   покращення взаємодії центрів СССДМ з іншими суб’єктами соціальної роботи з даних питань та забезпечення виконання нормативно-правових документів. 

   Відповідний семінар проводилися з метою вдосконалення механізму здійснення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю з питань попередження насильства в сім’ї та запобігання жорстокому поводженню з дітьми.

 

Провідний спеціаліст відділу методичного забезпечення

соціальної роботи Закарпатського обласного центру

соціальних служб ля сім’ї, дітей та молоді

Домокош Світлана Юліївна