Головна / Діяльність / Новини / Архів 2013 року / Робочий візит представника Міністерства соціальної політики України до Закарпа...

Діяльність

Робочий візит представника Міністерства соціальної політики України до Закарпатської області

    Протягом 27-29 травня 2013 року з робочим візитом в області  перебувала начальник відділу профілактики сімейного неблагополуччя департаменту сім’ї та дітей Міністерства соціальної політики України Козуб Лідія Іванівна.

DSC05257

   З метою надання методичної та практичної допомоги Козуб Лідія Іванівна відвідала Закарпатський обласний центр соціально-психологічної допомоги та Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей. В рамках візиту представник Міністерства соціальної політики України ознайомилася із роботою департаменту соціального захисту населення та служби у справах дітей облдержадміністрації, Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Протягом трьох днів роботи в області Козуб Л.І. здійснила інспекційні поїздки до районів області, в рамках яких ознайомилася із роботою управлінь соціального захисту населення, служб у справах дітей та центрів СССДМ  Свалявської, Іршавської та Хустської райдержадміністрацій щодо реалізації державної політики з питань попередження насильства в сім’ї та запобігання жорстокому поводженню з дітьми. В ході інспекційних поїздок проведено робочу зустріч з фахівцями із соціальної роботи Іршавського районного центру СССДМ, на якій було обговорено актуальні проблеми здійснення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю, які опинилися у складних життєвих обставинах, надано методичну та практичну допомогу працівникам з відповідних питань.

   29 травня 2013 року у м. Мукачево була проведена підсумкова семінар-нарада за участю працівників структурних підрозділів райдержадміністрацій та міськвиконкомів, які відповідають за реалізацію державної політики щодо протидії насильству в сім’ї, служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.  Начальник відділу профілактики сімейного неблагополуччя департаменту сім’ї та дітей Міністерства соціальної політики України Козуб Лідія Іванівна роз’яснила функції та завдання суб’єктів взаємодії у сфері протидії домашньому насильству та жорстокому поводженню з дітьми, наголосила присутнім на необхідності проведення на рівні міст та районів області скоординованих та узгоджених заходів задля запобігання домашньому насильству та жорстокому поводженню з дітьми.

 

DSC05272
DSC05263
DSC05280

Провідний спеціаліст відділу методичного забезпечення

соціальної роботи Закарпатського обласного центру

соціальних служб ля сім’ї, дітей та молоді

Домокош Світлана Юліївна