Головна / Діяльність / Новини / Архів 2013 року / В рамках проекту „Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які...

Діяльність

В рамках проекту „Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми” до Закарпаття з моніторинговим візитом приїхали представники Міністерства соціальної політики України, проектів ОБСЕ в Україні, Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні

   30 травня 2013 року в  рамках проекту „Поширення національного механізму  взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми” до Закарпаття з моніторинговим візитом приїхали представники Міністерства соціальної політики України, проектів ОБСЕ в Україні, Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.

  Того ж дня в облдержадміністрації відбувся круглий стіл  на  тему: „Реалізація державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Закарпатській області органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронними органами, громадськими організаціями та об’єднаннями”. Обговорення відбулося під головуванням заступника керівника краю Михайла Поповича.

   Як зазначив директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Віктор Мацола, цьогоріч  в області не виявлено жодного випадку торгівлі людьми. У свою чергу, під час засідання круглого столу директор Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Романюк зазначила, що оскільки багато закарпатців виїжджають працювати за кордон, вони повинні володіти усією інформацією, аби не стати жертвою торгівлі людьми. Для того, аби убезпечити краян, у населених пунктах області працівниками центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно проводиться відповідна інформаційна кампанія.

   Завершився моніторинговий візит представників соціальної політики України, проектів ОБСЕ в Україні, Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні відвідуванням єдиного в області Закарпатського обласного центру соціально-психологічної допомоги. Представники моніторингової групи ознайомилися із роботою Закарпатського обласного центру соціально-психологічної допомоги протягом 2005-2013 років, ознайомилися із механізмом взаємодії відповідного закладу із системою  центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді області та інших установ й організацій.

   За результатами візиту планується включити Закарпатську область до реалізації проекту „Поширення національного механізму  взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми”.

 

Провідний спеціаліст відділу методичного забезпечення

соціальної роботи Закарпатського обласного центру

соціальних служб ля сім’ї, дітей та молоді

 Козик Вікторія Василівна