Головна / Діяльність / Новини / Архів 2013 року / Відбувся семінар-тренінг для працівників системи центрів СССДМ та закладів соці...

Діяльність

Відбувся семінар-тренінг для працівників системи центрів СССДМ та закладів соціального обслуговування області по темі: “Репродуктивне здоров’я населення та планування сім’ї”

   12 червня   2013 року відбувся семінар-тренінг для працівників системи центрів СССДМ та закладів соціального обслуговування області “Репродуктивне здоров’я населення та планування сім’ї”, який організовано Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Закарпатським обласним центром здоров’я.

   Збереження репродуктивного здоров'я нації є одним з основних завдань сучасного суспільства. Особливо пильна увага викликає підлітки, молодь, молода сім'я, які є важливою соціально-демографічною групою населення. Формування здорового способу життя має виражатися в закріпленні в молодіжному середовищі комплексу оптимальних навичок, умінь і життєвих стереотипів, що виключають згубні звички та інші фактори.

   Заслуговуючи на особливу увагу, репродуктивне здоров'я спонукає до розгляду цієї важливої проблеми з різних аспектів із залученням ряду медичних, психологічних, соціаль­них, виховних, економічних та організаційних заходів. Тому допомога, спрямована на охо­рону репродуктивного здоров'я, повинна бути орієнтована не тільки на забезпечення контролю за станом статевого розвитку та функці­онуванням репродуктивної сфери, але й на популяризацію й пропаганду здорового спо­собу життя і важливості цих аспектів для стану репродуктивного здоров'я у майбутньому, формування безпечної репродуктивної поведінки та адекватної репродуктивної мотивації, закладання основ відповідального батьківства як головних складових системи планування сім'ї та виховання дітей.

   В ході проведення даного семінару-тренінгу учасники отримали знання про форми та методи роботи, які зможуть використовувати для надання послуг з профілактики репродуктивного здоров'я у молоді, підлітків, молодих сімей.

 

20130612_104042
20130612_104023
20130612_104151
20130612_104221

                                                                                   Провідний спеціаліст відділу методичного забезпечення

соціальної роботи ЗОЦСССДМ

Панчик Олеся Миколаївна