Головна / Діяльність / Новини / Архів 2013 року / Відбувся семінар-тренінг "Репродуктивне здоров’я населення та планування сім’...

Діяльність

Відбувся семінар-тренінг "Репродуктивне здоров’я населення та планування сім’ї"

   12 липня, в Обласному центрі матері і дитини в м. Перечин відбувся семінар-тренінг «Репродуктивне здоров’я населення та планування сім’ї», який організовано Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Закарпатським обласним центром здоров’я. Участь у заході взяли також і фахівці із соціальної роботи Перечинського РЦСССДМ.

ЦМД1

Звертаючись до учасниць семінару, Людмила Ганчин, лікар обласного центру здоров’я підкреслила, що репродуктивне здоров‘я, планування сім‘ї та коректне використання засобів контрацепції гарантують захист здоров‘я жінки.
   Під час тренінгу обговорено питання щодо важливості збереження здоров’я людини, зокрема профілактики та попередження захворювань репродуктивної системи. Учасники тренінгу розглянули наступні також питання, що стосувалися факторів впливу на репродуктивне здоров’я людини, планування сім’ї тощо.
   Провідний спеціаліст Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олеся Панчик зазначила:
- Кожен з нас повинен усвідомити – від нашого власного стану здоров’я залежить і здоров’я дітей. Тож, плануючи дати життя дитині, ми повинні підійти до цього зважено та бути готовими до відповідального батьківства. Адже кожна дитина має право на виховання саме у сімейному колі, на цьому наголошує і Глава держави.
   Треніг відзначився жвавою роботою. Учасники дійшли висновку: необхідне свідоме ставлення до стану свого здоров’я Вони тримали знання та навички щодо подальшого впровадження програми збереження репродуктивного здоров’я серед населення району.

ЦМД 2