Головна / Діяльність / Новини / Архів 2014 року

Діяльність

Архів 2014 року

Нарада з питань комплексного інспектування сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах

 

Logo

  16 січня при заступнику голови Виноградівської районної державної адміністрації Єві Данич відбулася нарада за участі працівників Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з питань комплексного інспектування сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Більше 520 сімей району взято під соціальний супровід

 

a

  Працівники Ужгородського районного центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді протягом 2013 року провели 5023 соціальних інспектувань  сімей, які проживають на території району, з них 4353 сім’ї були виявлені фахівцями із соціальної роботи,повідомила директор Центру Олена Іскра.  В ході здійснення соціальної роботи із сім’ями,які опинилися в складних життєвих обставинах, сімя’м  було надано 23139 соціальних послуг. Протягом минулого року 438 сімей було взято під соціальний супровід задля допомоги у подоланні складних життєвих обставин, в яких вони опинилися. Загалом УРЦСССДМ здійснював соціальний супровід 523 сімей.

У Берегові відкрили цілодобовий центр матері та дитини

2

    Тимчасовий притулок тут матимуть вагітні жінки та матері з маленькими дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах. Центр працюватиме в режимі цілодобового стаціонару і буде розрахований на 8 осіб. Під час проживання в ньому молоді матері отримуватимуть необхідну соціально-психологічну допомогу.

У Виноградові обговорено ряд актуальних питань про організацію діяльності дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей

  

р

23 січня за участі заступника директора Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді – Трофименка М.О. та представника служби у справах дітей державної адміністрації – Надворної В.В. з прийомними батьками та батьками -вихователями обговорено ряд актуальних питань: взаємопідбір дітей - вихованців та прийомних дітей, виконання зобов’язань умов договору про організацію діяльності дитячого будинку сімейного типу та прийомної сім'ї та інші.

Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді звітував про пророблену роботу у 2013 році

 

4

У п’ятницю, 24 січня, відбулася нарада про роботу фахівців із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 2013 рік.

На базі Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проходить навчання для батьків – вихователів та прийомних батьків

8

   З 22 по 25 січня на базі Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проходить навчання для батьків – вихователів та прийомних батьків з метою підвищення їх виховного потенціалу.

Спільними зусиллями - суспільна користь

www

   Про консолідацію спільних зусиль центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, кримінально-виконавчої інспекції та Свалявського районного центру зайнятості щодо вирішення проблемних питань соціальної реабілітації, покращення виховної роботи з дітьми та молоддю засуджених до покарань, звільнених від відбування покарань з випробуванням або умовно-достроково йшлося на нараді, яка відбулася на базі Свалявського районного центру зайнятості.

У Мукачеві завершилися навчання для батьків

  

IMG_4142

31 січня, 14, 21 та 22 лютого у місті Мукачево проходили  навчання з метою підвищення виховного потенціалу для батьків-вихователів та прийомних батьків, організовані Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Піскова терапія для батьків-вихователів та прийомних батьків

 

22

  Першого березня 2014 року батьки-вихователі та прийомні батьки діючих дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, які проживають на території Ужгородського, Великоберезнянського, Перечинського районів та м. Ужгород, в рамках проведення навчань з метою підвищення їх виховного потенціалу мали можливість:

  • відновити свою психічну цілісність, зібрати свій унікальний образ, картину світу;
  • виразити ті думки та переживання, які важко сформувати словами;
  • звільнити творчий потенціал, відкрити нові можливості, внутрішню силу для вирішення складної ситуації;
  • спробувати нові способи побудови відносин;
  • навчитись довіряти своїм відчуттям та почуттям;
  • пізнати несвідомі сторони своєї особистості.

Відбулося засідання Консультативно-методичної ради при Закарпатському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

  

DSCN7011

    20 березня 2014 року за участі директорів районних та міських центрів СССДМ та закладів соціального обслуговування області, представників громадських організацій та благодійних фондів проведено у м. Ужгороді засідання Консультативно-методичної ради при Закарпатському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо обговорення спільних кроків для покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення.