Головна / Діяльність / Новини / Архів 2014 року

Діяльність

Архів 2014 року

Семінар-тренінг для працівників системи центрів СССДМ та закладів соціального обслуговування

  

DSCN6985

17 березня 2014 року у місті Ужгород відбувся семінар-тренінг для працівників системи центрів СССДМ та закладів соціального обслуговування області на тему “Використання принципів позитивної психотерапії при здійсненні соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю”, який організований Закарпатський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із представниками Українського інституту позитивної кросс-культурної психотерапії та менеджменту.

В Ужгороді пройшло навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів з метою підвищення їх виховного потенціалу

IMG_4505

   17-21 березня у місті Ужгород проходило  навчання з метою підвищення виховного потенціалу для батьків-вихователів та прийомних батьків, організоване Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

В Ужгороді пройшло навчання для кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни та піклувальники

 

IMG_4512

Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 17-21 та 25-26 березня 2014 року було організовано та проведено навчання для кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі, опікуни та піклувальники. Участь у навчанні взяли кандидати із Мукачівського, Перечинського, Тячівського районів та міста Ужгород.

В гармонії з собою

IMG_4530

   Днями у Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва в рамках цільового проекту соціально-психологічної та юридично-правової допомоги юнацтву «Діалог» відбулася зустріч між студентами 2 курсу Ужгородського коледжу культури та мистецтв та представником Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Відбувся ІІ етап циклу семінара-тренінга для працівників системи центрів СССДМ та закладів соціального обслуговування

 

1

   8 квітня 2014 року у місті Ужгород відбувся ІІ етап із цикла семінара-тренінга для працівників системи центрів СССДМ та закладів соціального обслуговування області на тему “Використання принципів позитивної психотерапії при здійсненні соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю”, який організований Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із представниками Українського інституту позитивної кросс-культурної психотерапії та менеджменту.

ЦК профспілки звернувся до Міністра соціальної політики України Людмили Денисової з клопотанням

 

ww

  З 1 травня 2014 році передбачається скорочення фахівців із соціальної роботи у разі якщо місцеві бюджети не забезпечать утримання зазначених посад за рахунок власних коштів. Проте більшість місцевих бюджетів є дотаційними.

Експерти вважають: “Звільнення 12 тисяч фахівців із соціальної роботи загрожує соціальною катастрофою!”

ff

   Ряд українських та міжнародних громадських організацій звернулися до українського уряду з проханням скасувати рішення про скорочення фінансування 12-ти тисяч фахівців із соцроботи. Про це повідомили в середу, 9 квітня, в прес-службі Ліги соціальних працівників.

Скорочення фахівців із соціальної роботи

  

09-04-2014

КИЕВ, 9 апреля 2014 год. Работники социальных служб пикетировали в столице Кабинет Министров Украины. Это уже вторая акция соцработников против массовых сокращений: до конца апреля роботу могут потерять около 12 тысяч человек.

Під ОДА знову пікетують (ФОТО)

 

2

  146 працівників соціальних служб області будуть скорочені. Скорочуватимуть працівників  центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Сьогодні частина з тих, хто підпадає під скорочення, прийшли в Ужгород на площу Народну під ОДА.