Головна / Діяльність / Новини / Архів 2014 року

Діяльність

Архів 2014 року

Незаконно звільнені соціальні працівники організували справжній мітинг

2

   У Закарпатській області 146 працівників соціальних служб області планують скоротити. Скорочувати будуть працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Соціальні працівники Закарпаття влаштували мітинг під стінами ОДА

s

   Сьогодні в Україні в цій сфері працює близько 12 тисяч людей в соціальній сфері, які в середньому отримують мінімальну зарплату. Новий Уряд планує скоротити кількість соціальних працівників.  Найбільше «уріжуть» фахівців соціальних центрів допомоги сім’ї та молоді. На Закарпатті з таким рішеннями соцпрацівники миритися не згодні. Ірина Ващук – побувала на мітингу проти  викрадення робочого місця.

Допоможіть студенту!

sergiy

Молодий хлопець, студент ВДНЗ УжНУ, Сергій Дудкеєв. якому лише 27 років, вже пережив чимало випробувань, які випали на його нелегку долю.

Відбувся ІІІ етап циклу семінара-тренінга для працівників системи центрів СССДМ та закладів соціального обслуговування

 

w

  29 квітня 2014 року у місті Ужгороді відбулося продовження циклу семінарів-тренінгів для працівників системи центрів СССДМ та закладів соціального обслуговування області на тему “Використання принципів позитивної психотерапії при здійсненні соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю”, який організовано Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із представниками Українського інституту позитивної кросс-культурної психотерапії та менеджменту.

Волонтерська допомога

  

Снимок

  В Ужгороді йому зібрали 8,5 тисяч євро, а потрібно для лікування 37 тисяч. 27-річного Сергія Дудкеєва з Мукачева, який страждає на порушення кровообігу та лімфообігу в нижніх кінцівках, можуть врятувати лише німецькі лікарі.

Директор Мукачівського міського центру соціальних служб Юліана Леманинець доповіла про стан здійснення соціальної роботи із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах на засіданні виконавчого комітету 29.04.2014 року

vykonkom_kviten04

   Протягом 2013 року фахівцями із соціальної роботи у складі комісії було здійснено 810 соціальних інспектувань сімей та осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Навчати будемо разом

   

dd

Сьогодні, 14 травня 2014 року у м.Берегово відбулася робоча зустріч керівництва Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім̛ї, дітей та молоді та благодійних фондів «Шамуель» й «В наших руках майбутнє».

«Материнська любов – найсвятіша»

1

   З метою пропагування сімейних форм виховання дітей, відповідального батьківства, ролі матері в родині 13 травня у Перечинській центральній районній бібліотеці було проведено захід, приурочений Дню матері та Міжнародному дню сім’ї за участі працівників районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Перечинської центральної районної бібліотеки, прийомних батьків, батьків-вихователів.

У Тячеві пройшло навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів

20,03,14 159

   15-18 травня у місті Тячів проходило  навчання для батьків-вихователів та прийомних батьків з метою підвищення їх виховного потенціалу, організоване Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

В Ужгороді пройшов семінар з питань протидії поширенню туберкульозу

DSC_5346

   20-21 травня в Ужгороді пройшов семінар з питань налагодження переадресації та взаємодії медичних та соціальних служб для виявлення туберкульозу серед груп ризику, в якому взяли участь представники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та ОКТМО „Фтизіатрія”.