Головна / Діяльність / Новини / Архів 2014 року

Діяльність

Архів 2014 року

Основам методики Монтессорі навчатимуть прийомних батьків та батьків-вихователів

  

index

22 травня відбулася нарада Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з представниками асоціації "Закарпаття без сиріт" щодо визначення основних напрямків співпраці для надання допомоги сім’ям, котрі взяли на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, влітку цього року.

Рекомендації щодо дій населення у разі загрози та виникнення вибуху, у тому числі тих, що виникли внаслідок терористичної діяльності

index

   Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров’ю людей, а також системам життєзабезпечення населення.

Нові форми та методи спільної роботи обговорили сьогодні в Ужгороді

  

3

29 травня 2014 року на базі Закарпатської УВП № 9 Обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з відділом ДПтС України в Закарпатській області проведено семінар-навчання для працівників районних, міських центрів СССДМ, кримінально-виконавчої інспекції та соціально-психологічної служби Закарпатської УВП № 9 відділу ДПтС України в Закарпатської області

Обласний захід з відзначення Міжнародного дня захисту дітей

 

5

  30 травня 2014 р. у м. Ужгород на базі Закарпатської УВП № 9 з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей проведено інформаційно-виховний захід з питань реалізації і захисту прав дитини, профілактики підліткової злочинності, попередження шкідливих звичок серед дітей, які перебувають на обліку кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Закарпатській області та утримуються у Закарпатській УВП № 9.

Діти - це наше майбутнє

   

IMG_1527

В Тячівській районній центральній бібліотеці 28 травня 2014 року було проведено захід до Дня захисту прав дітей під назвою: “Діти - це наше майбутнє”.

Дитинство-прекрасна пора!

  

DSC_5159hlh

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості та надії, адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій та сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

„Майбутнє без правопорушень”

   

DSCN1914

3 червня 2014 з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей Рахівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Тячівським міжрайонним відділом кримінально-виконавчої інспекції у Рахівському районі було проведено захід інформаційного, профілактичного та виховного спрямування серед неповнолітніх, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

Чи береже сучасна закарпатська молодь сімейні традиції та як сповідує прадідівські заповіді?

74

Сім’я – це фундамент здорового суспільства. Принаймні, такі поняття вкладали в наше виховання. Утім, це було кілька десятків років тому. А сьогодні, тих, хто і надалі сповідує подібні сімейні закони, називають консерваторами.

Чужих дітей не буває

  

IMG_7045

Один день щороку привертає увагу дорослих до проблем порятунку дітей від безлічі небезпек, які підстерігають їх у цьому прекрасному світі. Це Міжнародний день захисту дітей.

Діти – барометр життя.

30052014129

   Діти – це барометр життя. За ними можемо зробити висновок про стан справ у наших сім’ях, суспільстві і державі. Майбутнє кожної держави – це її ставлення до охорони дітей, захисту прав, розуміння їх потреб та інтересів.   1 червня в усьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей.