Головна / Діяльність / Новини / Архів 2014 року

Діяльність

Архів 2014 року

Відбувся заключний етап циклу семінарів-тренінгів для працівників системи центрів СССДМ та закладів соціального обслуговування

 

IMG_4762

  11 червня 2014 року у місті Ужгороді відбувся заключний етап циклу семінарів-тренінгів для працівників системи центрів СССДМ та закладів соціального обслуговування області на тему “Використання принципів позитивної психотерапії при здійсненні соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю”

Представники влади спілкувалися з прийомними батьками та батьками-вихователями

  

робота

  16 червня 2014 року в Хустській райдержадміністрації за ініціативи Хустського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (Канчій Р.М.) відбулася зустріч першого заступника голови адміністрації Івана Ковача, представника Хустського районного центру зайнятості Наталії Кошинської, завідувача дитячого відділення Хустської районної поліклініки Степана Яцканича та представника  управління освіти Хустської РДА Ніни Петечел із прийомними сім‘ями району та батьками-вихователями дитячого будинку сімейного типу.

Вивчаємо умови проживання дітей та сімей ромського населення

 

25042014094

  Фахівці із соціальної роботи Перечинського РЦСССДМ спільно із соціальним педагогом Порошківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Павлич Л.І. провели соціальне інспектування умов проживання сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Літо – пора оздоровлення дітей

 

DSC_0204

   Одночасно з приходом літа розпочався сезон оздоровлення дітей.

Надія Пазюк – переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

 

dsc_8261

   23 червня з нагоди Дня державного службовця у Закарпатській облдержадміністрації урочисто вітали найкращих чиновників. Працівники структурних підрозділів райдержадміністрацій та міськвиконкомів цього дня були удостоєні грамотами та грошовими преміями.

ВСІМ ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ЗА ПІДТРИМКУ ТА ДОПОМОГУ! РАЗОМ НАМ ВДАЛОСЯ ДАТИ ШАНС НА ЖИТТЯ МОЛОДІЙ ЛЮДИНІ!

  

sergiy_large

СПІЛЬНІ ЗУСИЛЛЯ УЖГОРОДСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ᾿Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ  ТА ГРОМАДСЬКОСТІ ДАЛИ ШАНС НА ЖИТТЯ СЕРГІЮ!

Актуальні питання здійснення соціальної роботи розглядалися на засіданні консультативно-методичної ради

Skype-free-video-calling

   26 червня відбулося чергове засідання консультативно-методичної ради при Закарпатському обласному центрі соціальних служб для сім᾿ї, дітей та молоді.

Стан попередження насильства в сім’ї розглянули в Закарпатській ОДА

3

    У четвер, 26 червня, у Закарпатській ОДА під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Сербайла відбулося засідання обласної координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Завершилась Літня школа для прийомних батьків, батьків-вихователів та їх дітей

IMG_4864

  Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з громадською організацією «Асоціація «Закапаття без сиріт» 25-28 червня 2014 року було організовано та проведено підвищення кваліфікації прийомних батьків та батьків-вихователів у формі Літньої школи.

Розпочато навчання для осіб та сімей, які виявили бажання створити прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу або сім’ю опікунів, піклувальників

  

e

Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 10 липня 2014 року було розпочато навчання для кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі, опікуни та піклувальники, яке буде тривати до 17 липня 2014 року.