Головна / Діяльність / Новини / Архів 2014 року

Діяльність

Архів 2014 року

В Ужгороді пройшло навчання для кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни та піклувальники

3

Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 10, 14, 15, 16 та 17 липня 2014 року було організовано та проведено навчання для кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі, опікуни та піклувальники.

Соціальна акція «Бути добру»

  

yOo1Oql2GJM

На обліку Ужгородського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перебуває 659 сімей, у яких виховується 1119 дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

6 серпня в с. Синяк Мукачівського району стартує Літня школа для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу

 

ыы

  З метою проведення навчання для прийомних батьків та батьків-вихователів, а також змістовного та насиченого дозвілля дітей з таких сімей,  Закарпатський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вже не перший рік спільно з рядом громадських організацій організовує та проводить Літні школи для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Зупинимо туберкульоз

MTguMDMuMjAxMy0xOToyMjU2NTA=1346

   Центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Закарпатської області спільно з громадською організацією „Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я” реалізовується проект покращення виявлення туберкульозу серед груп ризику (особи, що звільнилися з місць позбавлення волі, особи із залежністю, безхатьки і т.п.).

Літня школа зібрала разом прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу на відпочинок та навчання

  

1407348623886

Виховання це своєрідний, специфічний та складний процес, який вимагає витрачення багатьох ресурсів. Сімейне виховання – взаємодія батьків з дітьми, яка ґрунтується на родинній інтимно-емоційній близькості, любові, турботі, повазі і захищеності дитини і сприяє створенню сприятливих умов для задоволення потреб у повноцінному розвитку і саморозвитку особистості дитини.

Стартував літній табір для дітей з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу

  

1

З 18 по 22 серпня 2014 року у м. Ужгороді проводиться літній табір для підлітків із прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Ми діти твої, Україно!

 

DSC00871

  Іршавським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та в оздоровчих таборах району молоді проведено ряд просвітницьких заходів з метою  формування в дітей любові до своєї Батьківщини

«Українцем я зовуся й тою назвою горджуся»

фото заходыв

    Вже 23-й рік поспіль наша люба ненька Україна святкує свою незалежність.

Святкуємо разом з Україною

в

   Рідний край, рідна земля, Батьківщина, Україна…Які це прості й разом з тим прекрасні святі для нас слова.

Засідання Консультативно-методичної ради при Закарпатському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

нарада1

  27 серпня 2014 року відбулося чергове засідання консультативно-методичної ради при Закарпатському обласному центрі соціальних служб для сім᾿ї, дітей та молоді.