Головна / Діяльність / Новини / Архів 2014 року

Діяльність

Архів 2014 року

Нарада з питань надання допомоги постраждалим на території проведення антитерористичної операції та внаслідок окупації АР Крим, м. Севастополь

 

e_small

  27 серпня 2014 року Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано нараду щодо роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з особами та сім’ями, які постраждали на території проведення антитерористичної операції та внаслідок окупації АР Крим,  м. Севастополь.

Сеанс групової терапії

 

images

Напевно кожен з нас коли-небудь чув такий вислів як “згорів на роботі” або “все, я вигорів”. Що ж це таке? Спробуємо розібратися. Існує таке поняття, як “синдром емоційного вигорання”.

Заохочуємо до школи

 

DSC00888

  13 вересня 2014 року у місті Ужгород (мікрорайон “Радванка”) відбулась соціальна акція для дітей молодшого шкільного віку, які є представниками ромської національної меншини, спрямована на заохочення їх до участі у навчально-виховному процесі.

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ДІТЯМ ІЗ ЗОНИ АТО

  

а

В час проведення антитерористичної операції на території України, вимушеного переселення жителів Сходу та Автономної Республіки Крим особливо актуальною стає допомога сім’ям, які втекли від жахів неоголошеної війни до більш спокійних областей України.

Навколо завжди є ті, хто потребують нашої допомоги!

   

17_09

Сім’ї, які перебувають у складному матеріальному становищі потребують постійної підтримки оточуючих. Відсутність речей першої необхідності ускладнює й без того нелегке життя.

В Ужгороді соціальні працівники навчалися роботі з прийомними сім’ями та дитячими будинками сімейного типу

1 Фото 18.09.14 Ужгород сем_нар

   18 вересня 2014 року у місті Ужгород проведено семінар-навчання з елементами тренінгу для працівників системи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді області на тему “Розвиток мережі та здійснення соціального супроводу прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу”, який організований Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Університет дружній до сім’ї

  

s

Працівники Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 22 вересня 2014 року взяли участь у тренінгу на тему: «Університет, дружній до сім’ї», який відбувся в УжНУ, за ініціативи Центру ґендерної освіти.

Плануємо сім'ю – плануємо власну долю

 

Фото 2 Плануємо сімю

  24 вересня Ужгородська міська бібліотека зібрала студентську молодь на акцію «Плануємо сім'ю – плануємо власну  долю» в рамках проекту «Майбутнє варто планувати».  Акція була організована спільно з БФ «Центр громадських ініціатив» та Ужгородським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Плануй своє майбутнє!

DSC00898

    Ужгородським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжується робота  з питань пропагування відповідального ставлення до здоров’я молодих людей на кожному етапі свого життя.

Про особистісні та професійні ресурси для роботи зі стресом, тривогою і травмою говорили сьогодні в Ужгороді

  

antystres

7 жовтня 2014 року працівники системи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у  теоретико-практичному семінарі «Особистісні та професійні ресурси для роботи зі стресом, тривогою, травмою.