Головна / Діяльність / Новини / Архів 2014 року / Піскова терапія для батьків-вихователів та прийомних батьків

Діяльність

Піскова терапія для батьків-вихователів та прийомних батьків

   Першого березня 2014 року батьки-вихователі та прийомні батьки діючих дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, які проживають на території Ужгородського, Великоберезнянського, Перечинського районів та м. Ужгород, в рамках проведення навчань з метою підвищення їх виховного потенціалу мали можливість:

  • відновити свою психічну цілісність, зібрати свій унікальний образ, картину світу;
  • виразити ті думки та переживання, які важко сформувати словами;
  • звільнити творчий потенціал, відкрити нові можливості, внутрішню силу для вирішення складної ситуації;
  • спробувати нові способи побудови відносин;
  • навчитись довіряти своїм відчуттям та почуттям;
  • пізнати несвідомі сторони своєї особистості.

   І все це стало можливим в рамках співпраці Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Закарпатського обласного молодіжного товариства сиріт Доля”. Так, психологом Закарпатського обласного молодіжного товариства сиріт Доля” Олександрою Цигика при проведенні відповідного навчання з батьками був вперше використаний метод піскової терапії.

   Загалом піскова терапія – це один з дивовижних методів терапії, який представляє собою невербальну форму психотерапії. Це один із способів спілкування з самим собою та оточуючим світом. Піскова терапія є унікальним способом зняття внутрішньої напруги.

   Тепер батьки-вихователі та прийомні батьки матимуть можливість отримувати такого роду консультації разом з дітьми, звернувшись до  Закарпатського обласного молодіжного товариства сиріт Доля”. Адже піскова терапія для дітей – це ігровий спосіб розповісти про свої проблеми, показати свої страхи та позбутись їх, подолати емоційне напруження, адже гра для дитини - це необхідна, природна та улюблена діяльність.

   Потрібно зауважити, що послуги психолога можуть отримувати не тільки члени прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, а й родини, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують кваліфікованої допомоги.