Головна / Діяльність / Новини / Архів 2014 року / Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді звітував про проробле

Діяльність

Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді звітував про пророблену роботу у 2013 році

  

3

У п’ятницю, 24 січня, відбулася нарада про роботу фахівців із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 2013 рік.

   На нараді були присутні заступник голови районної державної адміністрації Єва Данич, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Надія Деяк, представники районних служб, які беруть участь у соціальному захисті, фахівці Виноградівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

   Протягом наради, Надія Деяк прозвітувала про роботу центру соціальних служб за 2013 рік, звернула увагу на основні досягнення та особливості надання соціальних послуг.

4

   - 2013 рік був роком вдосконалення модернізованої у 2012 році системи центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, в основі якого покладено завдання забезпечення адресності, справедливості та інтересів кожної людини. Аналізуючи звіт діяльності Виноградівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, можна відмітити значні зусилля, які були прикладені для вирішення проблем громадян, що опинилися у складних життєвих умовах, - сказала Єва Данич.

  За результатами наради вирішено і надалі удосконалювати співпрацю між суб'єктами соціальної роботи, попереджувати ризики загрози життю і здоров'ю дітей та реалізовувати соціальні ініціативи Президента України на високому професійному рівні.

http://www.vynogradiv-rda.gov.ua