Головна / Діяльність / Новини / Архів 2014 року / Спільними зусиллями - суспільна користь

Діяльність

Спільними зусиллями - суспільна користь

  

www

Про консолідацію спільних зусиль центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, кримінально-виконавчої інспекції та Свалявського районного центру зайнятості щодо вирішення проблемних питань соціальної реабілітації, покращення виховної роботи з дітьми та молоддю засуджених до покарань, звільнених від відбування покарань з випробуванням або умовно-достроково йшлося на нараді, яка відбулася на базі Свалявського районного центру зайнятості.

   Учасники обговорили особливості та основні аспекти роботи з даною категорією молоді. Зокрема, їх увагу було зосереджено на ресоціалізації, тимчасовому працевлаштуванні та профнавчанні таких осіб. Директор Свалявського центру зайнятості Василь Тимкович зазначив, що державна служба зайнятості має достатньо досвіду, законодавчих підстав та можливостей щодо сприяння у працевлаштуванні, а в разі необхідності - здобутті професії, актуальної на ринку праці.

   На часі, державні структури та громадські організації велику увагу приділяють профілактиці та запобіганню правопорушень, в тому числі й серед неповнолітніх дітей. І одностайними учасники наради були в тому, що одним з найефективніших засобів попередження правопорушень є легальна зайнятість. А тому інформаційно-роз’яснювальна робота з роботодавцями та шукачами роботи, яку здійснює Свалявський центр зайнятості - є вкрай важливою. Однак, як наголосив під час зустрічі старший інспектор кримінально – виконавчої інспекції у Свалявському районі С. Попович, цю проблему не можна вирішити самотужки, силами однієї державної структури. Для отримання дієвого та сталого результату надання соціальних послуг має бути комплексним. Для цього необхідно консолідувати зусилля та покращити співпрацю між Свалявським РЦСССДМ, кримінально-виконавчою інспекцією у Свалявському районі та Свалявським центром зайнятості. На думку фахівця із соціальної роботи В. Маровді, з такою категорією молоді необхідно більше працювати на попередження правопорушень. І для цього проводиться постійно соціальна робота.

   Обговоривши проблему, учасники наради визначили спільні напрямки роботи, серед яких: соціальне інспектування сімей, посилення інформаційно-профілактичної роботи у молодіжному середовищі, в тому числі з питань профорієнтації проведення спільних заходів щодо працевлаштування.

http://www.dcz.gov.ua/zak