Головна / Діяльність / Новини / Архів 2014 року / У Мукачеві завершилися навчання для батьків

Діяльність

У Мукачеві завершилися навчання для батьків

   31 січня, 14, 21 та 22 лютого у місті Мукачево проходили  навчання з метою підвищення виховного потенціалу для батьків-вихователів та прийомних батьків, організовані Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

   Учасниками таких навчань стали батьки-вихователі та прийомні батьки, які проживають у місті Мукачево, Мукачівському та Іршавському районах. 

IMG_4142
IMG_4149
IMG_4152

   Подібні навчання батьки-вихователі та прийомні батьки повинні проходити не менше, ніж один раз на два роки. Відповідні навчання проводять у формі тренінгу.

   Такі тренінги-навчання запобігають емоційному вигоранню, сприяють підвищенню рівня виховного потенціалу батьків, котрі у своїх родинах виховують не тільки своїх біологічних дітей, а й дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

   Для ефективного проведення тренінгу Закарпатський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді залучив для надання індивідуальних консультацій  батькам та проведення групової роботи спеціалістів-психологів Кацьору Олександра Валентиновича та Лавришин Тетяну Василівна.  

   Цікавим для батьків-вихователів та прийомних батьків стало спілкування з начальником відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Мукачівського міськрайонного управління юстиції Мангур Робертом Васильович та дитячим гінекологом Мукачівської обласної дитячої лікарні Токар Діаною Михайлівною.

   В ході проведення навчання-тренінгу батьки-вихователі та прийомні батьки ділилися власним досвідом виховання дітей, обговорювали проблемні питання, які виникають у ході спілкування з дітьми, й їх виховання а також шукали шляхи виходу із складних ситуацій, змодульованих тренерами.

   Закарпатський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і надалі буде продовжувати практику проведення такого роду навчань для батьків-вихователів та прийомних батьків, які взяли на виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. І вже такого роду навчання для батьків, сім’ї яких проживають на території міста Ужгорода, Ужгородського, Перечинського, Великоберезнянського районів області,  розпочнуться 26 лютого цього року.

 Провідний спеціаліст відділу методичного забезпечення

соціальної роботи Закарпатського обласного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Кацьора Андріана Іванівна