Головна / Діяльність / Новини / Архів 2014 року / Відбулося засідання Консультативно-методичної ради при Закарпатському обласно

Діяльність

Відбулося засідання Консультативно-методичної ради при Закарпатському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

   20 березня 2014 року за участі директорів районних та міських центрів СССДМ та закладів соціального обслуговування області, представників громадських організацій та благодійних фондів проведено у м. Ужгороді засідання Консультативно-методичної ради при Закарпатському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо обговорення спільних кроків для покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення.

   На нараді було проаналізовано роботу системи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та закладів соціального обслуговування області у 2013 році. Так, у 2013 році кількісні показники роботи по певних  напрямках збільшилися у порівнянні з 2012 роком у декілька разів: проведено у 5 разів більше інспектувань, а це означає, що у 5 разів збільшилася кількість сімей, яким держава могла приділити більше уваги; соціальним супроводом забезпечено у 1,5 рази більше сімей; 5 разів збільшилася кількість сімей, в яких виховуються діти під опікою/піклуванням, які отримали соціальні послуги центрів СССДМ тощо.

   Крім того, в ході наради були визначені перспективні напрямки роботи у 2014 році системи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та закладів соціального обслуговування області.

DSCN7025
DSCN7011
DSCN6997

   

 Начальник відділу організаційно-правової

та кадрової роботи Закарпатського ОЦСССДМ

Сніцаренко Т.В.