Головна / Діяльність / Новини / Архів 2014 року / ВСІМ ВЕЛИКЕ СПАСИБІ

Діяльність

ВСІМ ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ЗА ПІДТРИМКУ ТА ДОПОМОГУ! РАЗОМ НАМ ВДАЛОСЯ ДАТИ ШАНС НА ЖИТТЯ МОЛОДІЙ ЛЮДИНІ!

  

sergiy_large

СПІЛЬНІ ЗУСИЛЛЯ УЖГОРОДСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ᾿Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ  ТА ГРОМАДСЬКОСТІ ДАЛИ ШАНС НА ЖИТТЯ СЕРГІЮ!

   В Ужгородському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перебував під соціальним супроводом Дудкеєв Сергій Вікторович, студент УжНУ, інвалід з дитинства, який ріс сиротою. Важка хвороба хлопця вимагає лікування за кордоном, на яке потрібні великі кошти. Зібрати необхідних 37 тисяч євро взялися у центрі.

   Протягом восьми місяців було вжито всіх можливих заходів, щоб дати хлопцю надію на життя: змонтовано інформаційний відео-ролик про Сергія, організовано благодійний концерт, здійснено ряд звернень до депутатів, до бізнесових та приватних установ, залучено ряд церков різних конфесій, проведено три хенд-мейкери, розроблено та розміщено в містах області інформаційні плакати про збір коштів на лікування, створено групу в соціальних мережах «Ми хочемо допомогти Сергію, а ти?», де щодня висвітлювалась інформація про надходження коштів на рахунок хлопця.

   Для збору коштів була створена група волонтерів в Ужгороді. За підтримки Мукачівського МЦСССДМ аналогічну команду волонтерів було сформовано і в місті Мукачево. Неоціненну допомогу надали волонтери та вихованці Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, що функціонує у місті над Латорицею, а також Центр «Вибір», що  в Ужгороді.  Саме вихованці, волонтери та працівники цих закладів надавали значну допомогу в організації благодійних акцій на вулицях міст. В магазинах, кафе, навчальних закладах у містах Мукачево та Ужгород були розміщені скрині-бокси.

   На місцевих телеканалах (М-Студіо та Тиса-1) транслювались 6 інформаційних сюжетів про проблему Сергія, що значно прискорювало збір коштів. Регулярно подавались замітки до газет «Ужгород», «Новини Закарпаття» та на електронні ресурси.

   Результатом клопіткої роботи стали зібрані 15 тис. євро. Та цих коштів, згідно з виставленим початковим рахунком не вистачало, щоб відправити Сергія на лікування.

  В Ужгородському міському центрі соціальних служб спробували вирішити питання іншим шляхом. Почалися переговори з керівництвом німецької клініки про можливість переглянути рахунок та посприяти у пришвидшенні виклику на лікування.

Результатом стало досягнення домовленості про прийняття Дудкеєва С.В. до німецької клініки на лікування з вересня 2014 року.

   Вдалося також зменшити запитувану суму, домовившись, що Сергій перебуватиме в клініці без супроводу, не матиме окремої палати, а також за рекомендаціями німецьких лікарів, реабілітацію проходитиме на Україні.

   Зараз домовлену суму майже зібрано та перераховано на клініку Фйолді. Очікується запрошення для оформлення візи.

   Збір коштів триватиме до 12 липня.

   ВСІМ ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ЗА ПІДТРИМКУ ТА ДОПОМОГУ! РАЗОМ НАМ ВДАЛОСЯ ДАТИ ШАНС НА ЖИТТЯ МОЛОДІЙ ЛЮДИНІ!

 

Фахівець із соціальної роботи  Ужгородсього міського центру

соціальних служб для сім᾿ї, дітей та молоді 

Попович Василина