Головна / Діяльність / Новини / Архів 2015 року

Діяльність

Архів 2015 року

На працівників центрів СССДМ покладаються додаткові функціональні обов’язки

   

images

Закарпатський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2014 року № 623 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора”

Звітує Перечинщина

images

   Директор Перечинського РЦСССДМ Тетяна Країло розповіла, що одним із пріоритетних напрямків діяльності центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у 2014 році була соціальна робота з сім’ями та особами, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Відбулася нарада про роботу ВРЦСССДМ

   

2

У середу, 04 лютого, під керівництвом т.в.о. голови районної державної адміністрації Юдіти Петеі відбулася нарада про роботу Виноградівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 2014 рік, участь у якій прийняли спеціалісти районного центру соціальних служб, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники кримінальної міліції у справах дітей Виноградівського РВ УМВС.

Засідання Консультативно-методичної ради при Закарпатському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

100_6413

   6 лютого 2015 року в м. Мукачеві відбулося  засідання Консультативно-методичної ради при Закарпатському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, на якому було підведено підсумки роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді області у 2014 році.

Проведено семінар-навчання з питань змін у законодавстві

  

100_6414

06 лютого 2015 року Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено семінар-навчання з питань змін у законодавстві, що регламентує діяльність центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, у тому числі щодо здійснення соціальної роботи із одержувачами державних допомог при народженні дитини та допомоги на дитину одинокій матері.

Про профілактичну роботу у дитячому та молодіжному середовищі

 

1

   12 лютого 2015 року на базі Закарпатської установи виконання покарань № 9 відбулася підсумкова нарада за участі представників Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіта відділу Державної пенітенціарної служби України в Закарпатській області щодо покращення взаємодії центрів СССДМ області та міжрайонних відділів кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України в Закарпатській області з питань соціальної роботи та контролю за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань...

“Гаряча” лінія

index

   Інформуємо, що в Україні функціонує Національна дитяча “гаряча” лінія (0800500225 або 772 з мобільного), яка працює щоденно, окрім неділі, з 10 год. до 20 год. та Національна “гаряча” лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації (0800500335 або 386 з мобільного), яка працює щобудня з 10 год. до 18. год.

Підтримка соціальних служб гарантована

  

IMG_5066

У Мукачеві з 25 по 27 лютого навчалися прийомні батьки та батьки-вихователі з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Про небажану вагітність та аборти

  

IMGP8771

З метою  профілактики небажаної вагітності, раннього соціального сирітства, популяризації відповідального батьківства та підвищення рівня обізнаності із питань відносин із протилежною статтю Іршавським РЦСССДМ організовано заняття-тренінг із молоддю старшого шкільного віку «Запобігання соціального сирітства, небажаної вагітності та абортів».