Головна / Діяльність / Новини / Архів 2015 року

Діяльність

Архів 2015 року

Для підлітків, які мають конфлікти із законом

Фото-0010

    Враховуючи, що серед молоді району, які мають умовну міру покарання, багато осіб ромської народності, спеціалісти центру здійснили  виїзд у с. Собатин, де компактно проживають роми, щоб підготувати аудиторію до семінару.

Воловеччина вітала матерів, для яких і чужа дитина є рідною

  

DSC_0208

Протягом перших весняних днів березня на Воловеччині проходило навчання для батьків-вихователів та прийомних батьків з метою підвищення їх виховного потенціалу.

Співпрацюємо з громадськими організаціями

  

аа

Сьогодні, 17 березня, в Ужгороді відбулася зустріч керівництва Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представників громадських організацій краю, котрі опікуються дітками, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Група взаємопідримки прийомних батьків та батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу

 

a

12 березня 2015 року, в Хустській райдержадміністрації за ініціативи Хустського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбулася група взаємопідримки прийомних батьків та батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу нашого району.

Про дитячу злочинність та підтримку сімей з дітьми говорили в облдержадміністрації

18.03.2015

   Про роботу з питань запобігання жебракуванню, бродяжництву, бездоглядності, профілактики правопорушень та злочинності серед дітей та про роботу з сім’ями із дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, йшлося  на  засіданні координаційної ради у справах дітей при Закарпатській облдержадміністрації.

Тячево зібрало разом прийомних батьків та батьків-вихователів для обміну досвідом

  

2

У Тячеві з 18 по 20 березня навчалися прийомні батьки та батьки-вихователі з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Правда про туберкульоз

Іршава 1

   До Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу працівники Іршавського районного центру соціальних служб у бібліотеці провели просвітницьку роботу серед учнів Іршавської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

Допомагаємо стати кращими батьками

2

   Одним із важливих елементів якісного й результативного функціонування прийомних сімей й дитячих будинків сімейного типу є навчання прийомних батьків й батьків-вихователів з метою підвищення їх виховного потенціалу.

Про зміни у законодавстві щодо відповідальності за вчинення насильства в сім’ї

  

zakon1

Верховна Рада України 12 лютого 2015 року ухвалила Закон України ”Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо врегулювання питання відповідальності за вчинення насильства в сім’ї“.

Допомога дітям, які стали жертвами насильства

  

DSC_0296

26 березня в місті Ужгород для соціальних працівників проведено тренінг “Опитування дітей, що стали жертвами або свідками насильства, а також вчинили насильство”.