Головна / Діяльність / Новини / Архів 2015 року

Діяльність

Архів 2015 року

Благодійна акція “Врятуй життя дитини”

с

   З 1 по 30 квітня 2015 року під гаслом “Врятуй життя дитини” проводитиметься Х Всеукраїнська благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”.

Мукачівщина: насилля – проблема сьогодення

  

DSC_1613

Мукачівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом березня 2015 року проведено у навчальних закладах інформаційно-просвітницьку кампанію щодо попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми.

«Талановита людина – талановита в усьому»

   

DSCN0046

«Талановита людина – талановита в усьому». Такими словами впевнено можна охарактеризувати вмілу трудівницю, надзвичайно творчу особистість Олександру Пригару з села Нижнє Селище Хустського району.

Допомога військовослужбовцям

  

ee

Найгострішою проблемою сучасної України є військові дії на Сході нашої держави, а найбільш вразливою групою нині є учасники бойових дій.

Великдень — Світле Христове Воскресіння

 

DSC_5298

  Великдень – Світле Христове Воскресіння! В Україні це свято шанують і люблять.

Привітання до Великодня

q

   Пасха – найбільш світле християнське свято. Свято перемоги добра над злом, життя над смертю, свято добра. Саме в такі дні серця людей відкриті як ніколи для добрих вчинків.

Cемінар для батьків , що виховують дітей з особливими потребами

2

   22 квітня 2015 року спеціалістами Іршавського РЦСССДМ спільно з психологом Іршавського відділення реабілітації для інвалідів та дітей-інвалідів було проведено семінар для батьків, які виховують дітей з особливими потребами.

Зробімо наш квітучий край чистішим!

  

DSC_0259

25 квітня в області, як і в усіх куточках нашої держави, проводилась акція "За чисте довкілля", Всеукраїнський день благоустрою та акція "Зробимо Україну чистою". 

Благодійна акція «Серце до серця»

серце

Протягом квітня під гаслом «Врятуй життя дитини» в області проходила акція «Серце до серця».

“17 дівчат” зібрали дівчат

  

2

29 квітня 2015 року в рамках  реалізації проекту “Майбутнє варто планувати” у бібліотечному кінозалі Ужгородської міської бібліотеки відбулася “кінотусовка”.