Головна / Діяльність / Новини / Архів 2015 року

Діяльність

Архів 2015 року

На Іршавщині шукали шляхи працевлаштування дітей-сиріт та осіб з їх числа

DSC01683

   Днями у малому залі райдержадміністрації з ініціативи Іршавського районного центру соціальних служб відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Проблеми працевлаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»

В Ужгороді шукали шляхи вдосконалення роботи щодо надання соціально-психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам

 

с1

У травні за підтримки обласної державної адміністрації  в Закарпатській області розпочато реалізацію проекту“Організація надання соціально-психологічної допомоги дітям та їх сім’ям, переміщеним в регіони України з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО”. 

Рахівщина дякувала батькам

Рах_в 2

   З нагоди святкування в 2015 році Дня матері та Міжнародного дня сім’ї Рахівським РЦСССДМ 15 травня ініційовано проведення зустрічі з батьками-вихователями та прийомними батьками із ДБСТ та прийомних сімей, що функціонують на Рахівщині.

Організація надання першого телефонного соціально-психологічного консультування

 

IMG_5259

  З метою надання методичної допомоги Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 20 травня було організовано та проведено семінар-тренінг для працівників обласного центру соціально-психологічної допомоги. Основну увагу на семінарі було зосереджено на особливостях телефонного соціально-психологічного консультування.

Ні - торгівлі людьми!

  

d

Хустським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 21 травня 2015 року в районній бібліотеці для студентської молоді було проведено урок-презентацію на тему «Ні - торгівлі людьми!».

Актуальні питання захисту прав дітей обговорили у Рахові

 

P5270923

  З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей 27 травня 2015 року в Рахівській райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу, на якому обговорили актуальні питання у галузі захисту прав дитини.

На Закарпатті налагоджено ефективну взаємодію центрів соціальних служб, відділів кримінально-виконавчої інспекції та кримінальної міліції у справах дітей

ЗОЦСССДМ 1

  В рамках проведення заходів до Міжнародного дня захисту дітей 28 травня 2015 року для працівників районних й міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міжрайонних відділів кримінально-виконавчої інспекції відділу Держаної пенітенціарної служби України в Закарпатській області та районних, міських відділів кримінальної міліції у справах дітей управління МВС України в Закарпатській області проведено семінар-навчання з питань проведення групової та індивідуальної роботи з дітьми та молоддю, які перебувають у “конфлікті з законом”.

На Хустщині обговорили питання щодо захисту прав осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

  

ee

Незабаром пролунає останній дзвоник в усіх навчальних закладах області. Багато загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл, у тому числі й інтернатного типу, відчинять двері перед своїми випускниками.

Дитина та її права

  

ee

Щороку 1-го червня в Україні проводяться різноманітні заходи, що підкреслюють увагу до дитячих прав і до формування гармонійної особистості та покликані допомогти та підтримати дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Святкування з творчим підходом та зі спортивним азартом

   

5

Вихованці Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, що функціонує у Мукачеві, весело святкували Міжнародний день захисту дітей.