Головна / Діяльність / Новини / Архів 2015 року

Діяльність

Архів 2015 року

Радісна мить дитинства

   

соц акція 2

Ніщо не дає людині такої надії на майбутнє як щасливі обличчя дітей. Радісну мить з нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня у місті Ужгороді організували працівники Ужгородського міського центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді спільно із представниками ЗОБФ «Ромське життя».

На Міжгірщині святкувала малеча

 

Міжгір2я

  З нагоди Дня захисту дітей Міжгірський районний центр зайнятості,    Міжгірський районний центр соціальних служб для молоді та селищна рада  провели виїзну акцію на базі мобільного профорієнтаційного центру для учнів шкіл району.

Через діалог – до порозуміння

   

_ршава 3

17 червня директор Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Романюк з робочим візитом відвідала Іршавщину.

Тренінг – для батьків, заняття з арт-терапії – для особливих дітей

  

DSC01970

19 червня працівники Іршавського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели заняття з арт-терапії з дітьми та молоддю з особливими потребами, а також тренінг для батьків.

На Закарпатті побільшає дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей

  

Навчання 4

Роль сім’ї для дитини надзвичайно важлива. Батьки дають дітям життя, відповідають за догляд і виховання, беруть на себе фінансову відповідальність, мають юридичні повноваження.

На Іршавщині запобігали злочинності

  

P6221108

З метою покращення взаємодії кримінально-виконавчої інспекції і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо забезпечення соціального супроводу і контролю за поведінкою неповнолітніх та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарань з випробуванням або умовно-достроково спеціалісти центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді систематично здійснюють індивідуальну роботу з молодими особами за місцем їх проживання.

Святкування Дня молоді та Дня Конституції України

   

IMG_8453

25 червня  2015 року на базі обласного соціального гуртожитку  для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, обласного соціального центру матері та дитини у  м. Перечин та на базі обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями у м. Мукачево відбулися заходи присвячені  відзначенню Міжнародного дня молоді та Дня Конституції України.

Збережи здоров’я – обери життя!

  

УжМЦСССДМ 2

26 червня 2015 року Ужгородським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у рамках співпраці із Ужгородським міським центром зайнятості та Обласним центром здоров’я проведено спільну соціальну акцію «Збережи здоров’я – обери життя!».

Проблеми раннього соціального сирітства обговорювали у Перечині

  

Перечин 1

30 червня 2015 року з метою пошуку нових та ефективних форм роботи щодо запобігання ранньому соціальному сирітству до Обласного соціального центру матері та дитини з робочим візитом завітала директор Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Романюк й менеджер Соціальної квартири (м.Київ) Наталія Цвєткова.

Працювали плідно …

  

2

Завершився останній місяць другого кварталу 2015 р. Він для спеціалістів Іршавського районного центру соціальних служб для  сім'ї , дітей та молоді був плідний та насичений подіями