Головна / Діяльність / Новини / Архів 2015 року

Діяльність

Архів 2015 року

В День родини – соціальні працівники Іршавського РЦСССДМ відвідали підопічні сім’ї

  

DSC02579

Спеціалісти Іршавського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді восьмого липня 2015 року здійснили рейд по селах району з метою вивчення умов проживання та забезпечення дітей в опікунських сім’ях, осіб які досягли повноліття, стану одноразових та постійних соціальних виплат.

В Ужгороді проводиться акція «Соціальний портфелик»

  

УЖГОРОД АКЦІЯ

Ужгородський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що з 10 липня по 10 серпня 2015 року в Ужгороді відбувається акція ”Соціальний портфелик“.

Проблеми дітей обговорювали в Закарпатській облдержадміністрації

220715_55512552

   21 липня, під головуванням заступника голови Закарпатської облдержадміністрації Михайла Рівіса відбулося засідання координаційної ради у справах дітей при обласній державній адміністрації.

Внесено зміни до Загального положення про центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

   

zakon1

17 липня 2015 року постановою Кабінету Міністрів України № 495 внесені зміни до Загального положення про центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Літо – це не тільки пора відпочинку, але й навчання!

   

IMG_5666

Виховання – це складний і багатогранний процес формування особистості, створення оптимальних умов для її фізичного, психічного та соціального розвитку.

Акція продовжується!

  

IMG_5949 1

На Іршавщині триває благодійна акція «Збери портфель дитині». І вже на сьогодні є перші результати!

Соціальні працівники Іршавщини працюють у громаді

 

DSC00246 1

  28-29 липня 2015 року за ініціативи Іршавського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено рейди-інспектування територіями Ільницької, Лозянської сільських та Іршавської міської рад (с. Собатино) з метою перевірки цільового використання державних коштів соціальних допомог сім’ям з дітьми.

Допомогли чим могли…

1

   У ході соціального інспектування спеціалістами Іршавського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виявлено сім’ю громадянки Й., мешканки с. Брід, що перебуває в складній життєвій ситуації…

На Мукачівщині ще на одну щасливу родину стало більше

  

20150804_152255

Невеликий охайний будиночок у селі Лучки, що на Мукачівщині.   На подвір`ї  Оксанка та Миколка граються новими іграшками.

Проблем вистачає…

  

dsc00670_reference

Сонячний серпневий день. Спека… А спеціалісти Іршавського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на виїзді. Соціальні працівники здійснили черговий візит у  гірське село району Довге.