Головна / Діяльність / Новини / Архів 2015 року / Про небажану вагітність та аборти

Діяльність

Про небажану вагітність та аборти

   З метою  профілактики небажаної вагітності, раннього соціального сирітства, популяризації відповідального батьківства та підвищення рівня обізнаності із питань відносин із протилежною статтю Іршавським РЦСССДМ організовано заняття-тренінг із молоддю старшого шкільного віку «Запобігання соціального сирітства, небажаної вагітності та абортів». Актуальність теми є закономірною, адже щороку через те, що молодь мало обізнана з ризиками дорослого життя, тисячі дітей народжуються у неповних сім’ях, а ще більше юних дівчат через аборти втрачають можливість коли-небудь стати щасливими матерями.

   До тренінгу було залучено лікаря-гінеколога, психолога та волонтерів, аудиторія – старшокласники Іршавських ЗОШ №1 та №2 та молодь м. Іршави. У ході заняття поряд з інформаційними блоками (штучне переривання вагітності, соціально-педагогічна профілактика абортів, контрацепція) було застосовано такі методи групової роботи як мозкові штурми,асоціації,  ігри, обговорення.

   Підбиваючи підсумки, лікар Б. Пнівчук, спеціалісти та фахівці із соціальної роботи центру переконалися в тому, що подібні заняття необхідно проводити й надалі, адже молодь у місті, де батьки – переважно заробітчани і тривалий час не бачать своїх дітей, обмежена в доступі до конкретної професійної інформації з питань ранньої вагітності, соціальних сиріт та запобігання абортів. У потрібний час немає поради від дорослих та більш досвідчених батьків, які б могли попередити помилки підлітків.

   Правильна інформація, вчасна допомога спеціалістів та надійна підтримка близьких допоможе молоді зробити правильний вибір, уникнути помилок та насолоджуватися усіма барвами молодого життя.

DSC01347
IMGP8762
IMGP8879
IMGP8771

Іршавський районний центр соціальних служб

 для сім’ї, дітей та молоді