Головна / Діяльність / Новини / Архів 2015 року / Про профілактичну роботу у дитячому та молодіжному середовищі

Діяльність

Про профілактичну роботу у дитячому та молодіжному середовищі

 

1

12 лютого 2015 року на базі Закарпатської установи виконання покарань № 9 відбулася підсумкова нарада за участі представників Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіта відділу Державної пенітенціарної служби України в Закарпатській області щодо покращення взаємодії центрів СССДМ області та міжрайонних відділів кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України в Закарпатській області з питань соціальної роботи та контролю за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробуванням або повернулися з місць позбавлення волі.

   На нараді було розглянуто та проаналізовано роботу системи центрів СССДМ та міжрайонних відділів кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України в Закарпатській області у 2014 році. Так, за статистичними даними міжрайонних відділів кримінально-виконавчої інспекції та центрів СССДМ в області спостерігається тенденція до зменшення кількості осіб, які відбувають умовний термін покарання, що у порівнянні з аналогічним періодом 2013 року зменшилася на 23 %. Даний показник свідчить про покращення профілактичної роботи у дитячому та молодіжному середовищі відповідними структурними підрозділами на місцях. З метою запобігання новим злочинам протягом 2014 року центрами СССДМ в ході здійснення соціального супроводу надавалися соціальні послуги 17 неповнолітнім та 24 повнолітнім особам, за карткою отримувача послуг профілактичною роботою охоплено 52 неповнолітніх та 784 повнолітніх осіб.

   За результатами спільної наради прийнято ряд рішень для покращення відповідними структурними підрозділами на місцях соціальної та виховної роботи з даною категорією осіб у 2015 році.

 

 

Провідний спеціаліст відділу методичного забезпечення

 соціальної роботи Закарпатського обласного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Мучичка Ельміра  Хагани-гізи