Головна / Діяльність / Новини / Архів 2015 року / Проведено семінар-навчання з питань змін у законодавстві

Діяльність

Проведено семінар-навчання з питань змін у законодавстві

 

100_6415

  06 лютого 2015 року Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено семінар-навчання з питань змін у законодавстві, що регламентує діяльність центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, у тому числі щодо здійснення соціальної роботи із одержувачами державних допомог при народженні дитини та допомоги на дитину одинокій матері.

100_6414

   В рамках проведення даного семінару-навчання було розглянуто зміни до функцій центрів СССДМ, внесені згідно постанов Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2014 року № 623 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо функціональних обов’язків державного інспектора”,  від 22 жовтня 2014 року № 624 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866”.

   В ході проведення семінару-навчання учасники приділили особливу увагу виробленню алгоритму роботи працівників центрів СССДМ з врахуванням змін до законодавства, що регламентують діяльність системи центрів СССДМ

Провідний спеціаліст відділу методичного забезпечення

 соціальної роботи Закарпатського обласного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Мучичка Ельміра Хагани-гізи