Головна / Діяльність / Новини / Архів 2015 року / Відбулася нарада про роботу ВРЦСССДМ

Діяльність

Відбулася нарада про роботу ВРЦСССДМ

1

   У середу, 04 лютого, під керівництвом т.в.о. голови районної державної адміністрації Юдіти Петеі відбулася нарада про роботу Виноградівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 2014 рік, участь у якій прийняли спеціалісти районного центру соціальних служб, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники кримінальної міліції у справах дітей Виноградівського РВ УМВС.

2

   Під час наради заслухано звіт директора Виноградівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Надії Деяк про виконану роботу соціальними фахівцями у 2014 році. Як інформувала Надія Деяк, протягом минулого року центром соціальних служб проінспектовано 3146 сімей у яких виникали соціальні проблеми, надано 15 112 послуг відповідним категоріям сімей. За інформацією Надії Деяк, важкі умови проживання є основною проблематикою та передумовами виникнення соціальних негараздів у сім’ях.

   Юдіта Петеі наголосила на покращенні показників соціального супроводу незахищених сімей та якісному наданні соціальних послуг всім, хто їх потребує.

Виноградівський РДА

http://www.vynogradiv-rda.gov.ua/