Головна / Діяльність / Новини / До Дня Конституції України

Діяльність

До Дня Конституції України

   23 червня 2016 року з нагоди Дня Конституції України Закарпатським обласним центром соціально-психологічної допомоги  спільно із Закарпатським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  та Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області проведено інформаційно-роз’яснювальний захід для осіб і сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах.

   Під час заходу головний спеціаліст Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Владислав Товтин висвітлив інформацію щодо діяльності центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги, а також онлайн-сервіси Міністерства юстиції України. На численні запитання внутрішньопереміщених осіб, які взяли участь у заході, відповідав головний спеціаліст відділу методичного забезпечення соціальної роботи Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослав Сокач. Учасники дійства закріпили отриману інформацію  через перегляд   відеороликів "Конституція Пилипа Орлика" та "Прийняття Конституції України".

   А на завершення заходу його учасники отримали солодкі подарунки від директора Закарпатського обласного центру соціально-психологічної допомоги Василя Сливки, діти ж отримали подарунки від Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

           

23 червня 1
23 червня 2
23 червня 3

 

Провідний спеціаліст відділу організаційно-правової та

 кадрової роботи Закарпатського обласного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Ельміра Мучичка