Головна / Діяльність / Новини / Мандрівка як подарунок до Дня Конституції України

Діяльність

Мандрівка як подарунок до Дня Конституції України

   З нагоди відзначення Дня Конституції України 24 червня 2016 року Закарпатським обласним центром соціально-психологічної допомоги було для сімей та дітей, котрі опинилися у складних життєвих обставинах й звернулися до закладу за допомогою та підтримкою, було організовано та проведено екскурсію до Мукачівського історичного музею-замку «Паланок».  

   В ході екскурсії клієнти були ознайомлені із історією і цікавими фактами про даний замок. У першу чергу, екскурсовод розповів про походження, назву замку та історію його створення,  продемонстрував експонати музею: монети, жіночі прикраси, засоби праці, посуд, зброю. Мандрівникам із Закарпатського обласного центру соціально-психологічної допомоги  було цікаво побачити народний одяг, чудові вишивані сорочки, рушники, яскраву українську кераміку, вироби з дерева,   - і все це хотілося потримати в руках. В музеї багато документів, книг, які розповідають про історію України та історію нашого рідного краю. Дорослі та діти з’ясували для себе, що навіть назви старих вулиць міста мають своє походження і свою історію. Така екскурсія була особливо цікавою для представників східних областей України з числа внутрішньо переміщених осіб. Ці люди мали змогу відкрити для себе Закарпаття по-новому.

   Найбільш вражаючою для клієнтів була історія про оборону замку: підземні ходи та використання смоли проти ворогів. Історія виявилась настільки цікавою, що навіть після екскурсії була головною темою для обговорення.

   Захоплююча екскурсія була хорошою можливістю для клієнтів дізнатись більше про наш край та отримати певне естетичне задоволення від огляду даного історичного місця. Такі заходи позитивно впливають на емоційну сферу людей, котрі переживають складні етапи у своєму житті, та дозволяють їм відволіктись від повсякденності.

2016624103734
2016624105057
2016624111548
2016624112519
2016624112816

 

Директор Закарпатського обласного центру

соціально-психологічної допомоги

Василь Сливка