Головна / Діяльність / Новини / Мати, сім’я і родина – це все наша Україна

Діяльність

Мати, сім’я і родина – це все наша Україна

   ДЕНЬ МАТЕРІ… Саме це свято народилося з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу. Материнство – безцінний дар Божий, вічне джерело буття людського, основа сім'ї, роду і народу. Адже уроки матері є головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом. Нелегка і дуже відповідальна праця – виростити своїх дітей здоровими фізично і морально, добрими й сильними у житті, гідними громадянами своєї Батьківщини, нелегка і відповідальна праця – виростити дітей іншої жінки і подарувати їм свою любов і ніжність, навчити любити та вірити людям…

   В другу неділю травня відзначається одне з головних родинних свят — День матері. Його традиційно святкують в Європі, в США, в країнах Азії. І така велика популярність цього свята цілком зрозуміла, оскільки споконвіку мама була найдорожчою та найріднішою людиною для кожного. Мами присвячують життя своїм дітям, жертвуючи всім заради їх щастя.

   Приємною новиною було і святкування Дня матері фестивалем «Гуцульська родина». Вперше на теренах не тільки Закарпаття, а й України відбувалося таке урочисте, масштабне, по родинному тепле святкування.

   Прийомні сім’ї, дитячі будинки, батьки з діточками, творчі колективи Закарпаття та навколишніх областей  заполонили мальовниче гуцульське селище Ясіня.  Різнобарвні шати гостів та хазяїв свята підсвічували сніги на Пертосі та Близниці. Їх блискучий лід розтоплювала тепла, радісна і душевна  атмосфера велелюддя.

   Вітання та найкращі побажання лунали на адресу мам від представників влади, громадськості, самодіяльних колективів та діточок.  По справжньому родинні розмови в колі батьків та влади допомогли знайти рішення багатьох сімейних проблем, як прийомних сімей, так і дитячих будинків сімейного типу.

   Від імені обласної влади матерів Закарпаття зі святом привітав заступник голови облдержадміністрації Олександр Петік. Звертаючись до присутніх, він подякував матерям за любов та чудодійну материнську молитву, що оберігає упродовж життя. Розпорядженням голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 05.05.2016 р. № 02-03/54 “Про нагородження Почесною Грамотою обласної державної адміністрації” за зразкове виховання дітей, забезпечення умов їх гармонійного розвитку, збереження національних сімейних традицій і цінностей та з нагоди відзначення в області Дня матері та Міжнародного дня сім’ї Почесними грамотами облдержадміністрації в цей день нагороджено:

   Деяк Надію Михайлівну, маму-виховательку дитячого будинку сімейного типу сім’ї, місто Виноградів,

   Галясок Вікторію Павлівну, прийомну матір, Рахівський район, село Косівська Поляна, 

   Когут Марію Василівну, прийомну матір, Іршавський район, село Великий Раковець,

   Кващук Корнелію Михайлівну, маму-виховательку дитячого будинку сімейного типу, місто Хуст.

   Усі матері, які завітали на свято, отримали цінні подарунки, а також багато приємних вражень, адже у цей день для них співали й грали на музичних інструментах юні вихованці дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

   Доземний уклін Вам, дорогі наші матері, за Ваше велике серце, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння і щоденну клопітку працю!

DSC00913
DSC00810
DSC01050
DSC01133
DSC00910