Головна / Діяльність / Новини / Обласний захід з відзначення Міжнародного дня захисту дітей

Діяльність

Обласний захід з відзначення Міжнародного дня захисту дітей

   1 червня 2016 р. у м. Ужгород на базі Закарпатської УВП № 9 з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей проведено інформаційно-виховний захід з питань реалізації і захисту прав дитини, розвитку їх творчих здібностей, профілактики підліткової злочинності та попередження шкідливих звичок серед дітей, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції та утримуються у Закарпатській УВП № 9 відділу ДПтС України в Закарпатській області. У даному заході взяли участь 10 осіб, у тому числі неповнолітні особи, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції та неповнолітні, які перебувають в Закарпатській УВП № 9 відділу ДПтС України в Закарпатській області.

   В ході проведення даного заходу працівниками відділу ДПтС України в Закарпатській області, Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Управління ГУ НП УМВС України в Закарпатській області для дітей, які перебувають у конфлікті з законом були висвітлені та обговорені наступні теми:

   порядок утримання та підготовки засуджених неповнолітніх до звільнення з місць позбавлення волі;

   профілактика правопорушень у дитячому середовищі та кримінальна відповідальність неповнолітніх за скоєння злочинів;

   шкідливі звички та наслідки вживання алкогольних, тютюнових виробів.

   Також на заході представником громадської організації “Паралельний світ” Доніченком А.Г. для неповнолітніх осіб даної категорії проведено майстер-клас з вирізання дерев’яних виробів.

   Крім того, для неповнолітніх осіб, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції проведено екскурсію на території Закарпатської установи виконання покарань № 9 відділу ДПтС України в Закарпатській області.

   Організатори заходу прийшли до висновку, що проведення інформаційно-виховної роботи у дитячому середовищі із залученням працівників державних та громадських організацій підвищує рівень правової культури неповнолітніх громадян, активізує їх власні здібності та розвиває особисті риси і потреби до самовдосконалення, зменшує рецидивну та девіантну поведінку серед  неповнолітніх, які перебувають у конфлікті з законом.

 

1
3
5

Головний спеціаліст відділу методичного

забезпечення соціальної роботи

Сокач Ярослав