Головна / Діяльність / Новини / Спільні навчання ДСНС України в Закарпатській області та Закарпатського обласн

Діяльність

Спільні навчання ДСНС України в Закарпатській області та Закарпатського обласного центру соціально-психологічної допомоги щодо дій підчас виникнення пожежі

    16 червня в м. Ужгород на території Закарпатського обласного центру соціально-психологічної допомоги працівники ДСНС України в Закарпатській області провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації пожежі, порятунку людей та дій під час пожежі із залученням технічних засобів пожежного захисту для працівників та мешканців Закарпатського обласного центру соціально-психологічної допомоги та Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради.

   Перший етап спільних тренувань складався з теоретичної частини щодо запобігання виникненню пожежної ситуації та дій працівників й мешканців під час виникнення пожежі.

   Наступний етап навчань – практичне відпрацювання основних прийомів ліквідації вогню із залученням засобів протипожежного захисту та евакуації людей із приміщення. Присутнім працівникам і клієнтам закладів виявилась найцікавішою практична частина, а особливо діткам-мешканцям і це не дивно, адже вогнеборці продемонстрували пожежо-техннічне обладнання, а також пояснили, як воно використовується. Кожний бажаючий міг прийняти участь у ліквідації умовного вогню.

2016616101912
unnamed
2016616102718
2016616102827
2016616102935