Головна / Діяльність / Новини / В Закарпатській ОДА відбулося засідання Центру допомоги учасникам АТО

Діяльність

В Закарпатській ОДА відбулося засідання Центру допомоги учасникам АТО

   В облдержадміністрації 29 січня відбулося засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції. На заході під головуванням заступника голови Закарпатської ОДА Олександра  Петіка підбили підсумки роботи Центру, а також обласних служб, відомств та волонтерів щодо роботи із соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей у минулому році. 

 

20160129_100805

  Відкриваючи засідання, заступник голови ОДА Олександр Петік зазначив, що питання захисту прав учасників АТО та їх сімей перебуває на постійному контролі обласної державної адміністрації, а діяльність Центру допомоги учасникам АТО сприяє ефективній та злагодженій роботі державних та громадських установ та організацій у цьому питанні.

   Заступник директора Закарпатського ОЦСССДМ, заступник голови Центру допомоги учасникам АТО Тарас Сніцаренко повідомив, що Центр розташований у приміщенні  на вулиці Гойди в обласному центрі. Він проаналізував кількісні та якісні показники роботи у напрямку забезпечення в області  прав учасників АТО та членів їх сімей, окреслив проблемні питання та вніс ряд пропозиції щодо покращення роботи у відповідному напрямку.

   Під час засідання заступник начальника управління-начальник відділу з питань захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА Наталія Омелянюк ознайомила присутніх з підсумки роботи у 2015 році щодо реалізації обласної програми щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам’яті загиблих.

   Також на засіданні заслухали інформацію завідувача сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Закарпатській області Івана Балашова, волонтерів та представників громадських організацій.

   Підбиваючи підсумки, учасники наради вирішили і надалі співпрацювати у наданні комплексної допомоги учасника АТО та їх родинам, спільно з  представниками державних установ,  з громадськими організаціями та благодійними фондами.

 

Провідний спеціаліст відділу організаційно-правової

та кадрової роботи Закарпатського ОЦСССДМ

Ельміра Мучичка