Головна / Інформація для громадян / Заклади соціального обслуговування

Заклади соціального обслуговування, де можна знайти підтримку та допомогу

social

Заклади соціального обслуговування, де можна знайти підтримку та допомогу

В обласній системі суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю, які опинилися у складних життєвих обставинах, функціонують заклади соціального обслуговування, контроль та організаційно-методичне забезпечення діяльності яких здійснює Закарпатський обласний центр соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді:

Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,

Закарпатський обласний центр соціально-психологічної допомоги,

Обласний центр матері і дитини,

Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей і молоді з функціональними обмеженнями.

І хоча ці заклади на Закарпатті функціонують не так давно, уже можна впевнено говорити про їх ефективність і реальну допомогу молоді та сім’ям з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах та не в змозі подолати їх самостійно! Робота вищеперерахованих закладів зосереджена на наданні соціальних послуг в умовах цілодобового та денного стаціонару.

Звертайтеся безпосередньо до керівництва закладів соціального обслуговування або ж до центрів соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді Закарпатської області. Контактну інформацію можна отримати у розділі ″Контакти″ на сайті Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді (див. тут).

Детальну інформацію щодо умов роботи закладів, переліку соціальних послуг, котрі можна отримати на їх базі, наведено нище.