Головна / Інформація для громадян / Заклади соціального обслуговування / Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціон

Обласний центр соціально-психологічної реабілітації

   Для організації соціально-реабілітаційної роботи з дітьми та молоддю з функціональними обмеженнями відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 25.02.2009 року  № 58 “Про утворення обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями”  в 2009 році на території Закарпатської області розпочав свою діяльність Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

   Зарахування до центру здійснюється згідно з наказом директора центру на підставі заяви одного з батьків дитини або особи, яка їх замінює, чи повнолітньої дієздатної особи за наявності документа, що її посвідчує.

 

Положення Кабінету Міністрів України від 08.09.05р. № 877 "Про затвердження Типового положення про центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями"
 Розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації від 25.02.09р. № 58 "Про утворення обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями"

Директор закладу: Дашик Марина Володимирівна

Адреса: вул. Духновича, 87, м. Мукачеве, Закарпатська обл. 89600

Телефон: (03131) 3-83-24

Адреса електронної пошти: ocsprdmfo@gmail.com