Головна / Інформація для громадян / Заклади соціального обслуговування / Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківськ...

Обласний соціальний гуртожиток

     З метою створення належних умов для соціальної адаптації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 15 до 18 років, а також осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років, відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 15.05.2007 року № 258 “Про створення обласного соціального гуртожитку і обласного соціального центру матері та дитини” з 2007 року в області створено та функціонує Обласний соціальний гуртожитки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

     Зарахування до гуртожитку здійснюється згідно з наказом директора гуртожитку на підставі письмової заяви та за письмовим направленням місцевого органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування, Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за наявності паспорта або іншого документа, що посвідчує особу.

Перелік документів необхідних для зарахування до закладу:

- направлення обласного/міського/районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до закладу. У разі направлення особи віком від 15 до 18 років до направлення додається копія відповідного рішення комісії з питань захисту прав дитини.
- клопотання органу виконавчої влади або місцевого самоврядування про направлення до закладу;
- копії документів, що засвідчують особу;
- копії документів, що засвідчують наявність статусу особи;
- копії документів, що засвідчують наявність пільг(за наявності);
- копія документа про призначення піклувальника (для особи віком від 15 до 18 років);
- копію акта соціального інспектування від центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (за наявності);
- довідки з лікувального закладу про стан здоров’я (форма № 086-У), довідки про результати дерматологічного обстеження; психічний стан, відсутність залежностей від психоактивних речовин.
- копію довідки про відсутність житла або непридатність власного житла для проживання.
- копію документу, що підтверджує статус дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, особи з її числа (свідоцтво про смерть батьків, рішення суду про позбавлення батьківських прав, довідка з РАЦСу про запис батька зі слів матері (за потребою).
- копію документу про освіту (за наявності);

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 08.09.05р. № 878 "Про затвердження Типового положення про соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування"

Розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації від 07.12.07р. № 710 "Про Положення про обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування"


Заступник директора закладу: Кучак Антоніна Михайлівна
Адреса: вул. Червоноармійська. 36, м. Перечин, Закарпатська обл. 89200
Телефон: (0245) 2-34-86 
Адреса електронної пошти:  osgdds@gmail.com