Головна / Інформація для громадян / Заклади соціального обслуговування / Закарпатський обласний центр соціально-психологічної допомоги

Закарпатський обласний центр соціально-психологічної допомоги

   З метою надання допомоги сім’ям з дітьми та громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах, для сприяння їх якнайшвидшому поверненню до нормальних умов життєдіяльності, відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 16.08.07 № 460 на території Закарпатської області діє Закарпатський обласний центр соціально-психологічної допомоги.

   Робота в Закарпатському обласному центрі соціально-психологічної допомоги здійснюється в умовах цілодобового (максимальний строк перебування особи в закладі становить 90 діб) та денного стаціонарів. Окрім того, надаються  консультації  за телефоном.

   Зарахування  до  центру  осіб,  які  опинилися у складних життєвих  обставинах,  здійснюється  згідно  з  наказом  директора центру, що видається на підставі:

- письмової заяви  особи  (у  разі  звернення сім'ї - особистої заяви всіх повнолітніх її членів),  яка звернулася до  центру,  за наявності  документа,  що  посвідчує особу,  та виписки з медичної карти амбулаторного  (стаціонарного)   хворого   (облікова   форма № 027/о) ( va369282-00 );

- письмового клопотання   місцевого  органу  виконавчої  влади, органу місцевого самоврядування або центру  соціальних  служб  для сім'ї, дітей та молоді за місцем проживання особи чи сім'ї.

У разі відсутності документа,  що посвідчує особу,  виписки з медичної карти центр разом з відповідним центром соціальних  служб для  сім'ї,  дітей  та  молоді  за  місцем  проживання особи,  яка звернулася до центру, надає допомогу в їх оформленні.

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 12.04.04 № 608 "Про затвердження Типового положення про центр соціально-психологічної допомоги"

Розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації від 16.08.07 № 460 "Про Положення про Закарпатський обласний центр соціально-психологічної допомоги"

 

Адреса: вул. Благоєва, 10 б м. Ужгород, Закарпатська обл. 88000

Телефон: 63-80-97

Адреса електронної пошти: zocspd@gmail.com

Директор закладу: Мельниченко Олександра Олександрівна