Головна / Прийміть дитину у родину / Для тих, хто виявив бажання взяти на виховання у сім'ю дитину-сироту / Відповідаємо на Ваші питання

Відповідаємо на Ваші питання

В цьому розділі, в коментарях, Ви можете задати свої питання нашим спеціалістам.

Відповідаємо на Ваші питання
  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.

Comments

Прийомна сім я

Чи виплачується грошове забезпечення батькам-вихователям (прийомна сім я), якщо дитина перебуває на повному державному забезпеченні (дитині 20 років, навчається у ВНЗ на повному державному забезпеченні)?

РОМАНА

Доброго дня. Ми проживаемо за кордоном вже більше15 років. тут придбали житло і працюемо з чоловіком разом. У нас є син...хочемо дізнатися чи е можливість взяти в сімю до себе 2- дітей і що для цього потрібно. дякую

Сімейний статус не впливає на рішення надання прав на виховання дітей з інтернату

Доброго дня!
Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 р. № 565 “Про затвердження Положення про прийомну сім'ю” та від 26 квітня 2002 р. № 564 “Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу” прийомними батьками/батьками-вихователями може бути як подружня пара так і окрема особа, яка не перебуває у шлюбі.
Тобто, перешкод для взяття Вами дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування із ітернатного закладу з огляду на Ваш сімейний статус – немає.
Головне Ваше щире та зважене бажання!

Чим відрізняється дитячий будинок сімейного типу від прийомної сім'ї?

У прийомну сім'ю можна взяти від 1 до 4 прийомних дітей, які проживатимуть разом із прийомними батьками на їхній житловій площі.
У ДБСТ влаштовується поступово від 5 до 10 дітей. Загальна кількість дітей в ДБСТ, разом із біологічними, не повинна перевищувати 10. Батьки-вихователі можуть утримувати дітей як на власній житловій площі, відповідно до санітарних норм, так і на наданій у користування додатковій житловій площі. На кожну влаштовану дитину батьки-вихователі (так само, як і прийомні батьки) отримують державну соціальну допомогу в розмірі двох прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку. Окрім цього одному з батьків-вихователів виплачується заробітна плата в розмірі, що не перевищує 1,5 мінімальної заробітної плати. Робота з виховання дітей в ДБСТ зараховується до трудового стажу одного з батьків-вихователів, робота з виховання прийомної дитини у прийомній сім’ї до трудового стажу прийомних батьків не зараховується.

Чи можу я взяти дітей з інтернату якщо я не заміжня?

Доброго дня!
Підкажіть мені будь-ласка чи можу я взяти дітей з інтернату якщо я не заміжня. Чи є якісь обмеження, або чи надаються приорітети сімейним парам?

Відрізняється дитячий будинок сімейного типу від прийомної сім'ї?

Поясніть будь-ласка чим відрізняється дитячий будинок сімейного типу від прийомної сім'ї?

Яка різниця між усиновленою і прийомною дитиною?

Усиновлена дитина приймається в сім'ю на правах біологічної дитини з усіма правовими наслідками, а в прийомну сім'ю - до досягнення нею повноліття (18 років) або ж до закінчення нею навчання, але не пізніше 23 років. При цьому сімейних правовідносин між прийомними батьками і прийомними дітьми не виникає. За прийомними дітьми зберігається статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування. Це передбачає збереження за дитиною раніше призначених аліментів, пенсій, інших державних виплат та пільг, гарантованих їй державою. Суми коштів, що належать прийомним дітям, переходять у розпорядження прийомних батьків і витрачаються ними на утримання прийомних дітей відповідно до механізму єдиного фінансового забезпечення "Гроші ходять за дитиною".

яка різниця між усиновленою і прийомною дитиною?

Скажіть, будь-ласка яка різниця між усиновленою і прийомною дитиною?